Doya Doya Moda 28 Nisan 2020 günün birincisi ve puan tablosu

TV8 ekranlarının modayı en farklı haliyle evlerinize taşıdığı programı Doya Doya Moda’da yeni haftanın ikinci günü de yine bomba gibi anlarla evlerinize konuk oluyor. 

EĞLENCE 28.04.2020, 13:01 28.04.2020, 17:08 Sema Topbaş
Doya Doya Moda 28 Nisan 2020 günün birincisi ve puan tablosu

TV8 ekranlarının modayı en farklı haliyle evlerinize taşıdığı programı Doya Doya Moda’da yeni haftanın ikinci günü de yine bomba gibi anlarla evlerinize konuk oluyor.  Tarz ve şık olmak için birbirleriyle yarış halinde olan bayanların jüri üyelerinden en yüksek puanı almak için yne kıyasıya bir rekabet süreceği yeni bölümde yaşanacaklar herkes tarafından merakla bekleniyor. Peki, Doya Doya Moda 28 Nisan 2020 günün birincisi kim oldu? Doya Doya Moda 28 Nisan 2020 puan tablosu nasıl? İşte detaylar…

Emel Yeni Haftaya Güzel Başladı

banner32
Hafta içi her gün yayınlanan ve gündüz kuşağında renkli ve tarz kombinlerle modanın en sıra dışı halini evlerinize kadar taşıyan Doya Doya Moda’nın birbirinden iddialı ve hırslı 7 büyük beden bayanı bugünde en iyisi olmak ve en yüksek puanları toplayarak haftanın finalinde avantaj elde etmek için yarışacak. Dünkü bölümde jüri üyeleri tarafından kombini çok beğenilen Emel Başkan tam puanları kapmış ve 15 puanla günün birincisi olmuştu. Jüri üyeleri dün birkaç yarışmacının kombinini beğenen jüri üyeleri bazı yarışmacıları ise çok kötü buldu.

Doya Doya Moda 28 Nisan 2020 Günün Puanları

Doya Doya Moda 28 Nisan 2020 Salı günün puanları verildi. Jüri üyeleri bugünde en tarz ve en şık buldukları yarışmacılara yüksek puanlar verirken tarzını beğenmedikleri yarışmacılara yine birçok eleştirilerde bulunarak verdikleri puanlarla kötü giden yarışmacıları uyardılar. Jüri üyelerinin verdiği puana göre bugün Emel 15, Hanzade 8, Sündüz 15, Su 15, Betül 15 Zenan 3 ve Mira 4 puanın sahibi oldu. Doya Doya Moda 28 Nisan 2020 Salı günününde bugün 4 yarışmacı birden birinciliği paylaştı. Oldukça başarılı bir gün geçiren yarışmacılardan  Emel, Sündüz, Su ve Betül  aldıkları 15'er puanla gün birinciliğine sahip olurken günün en düşük puanını alan Zenan ise 3 puanla gün sonunculuğuna yerleşti. 
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@