Doya Doya Moda 3 Nisan 2020 elenen yarışmacı

TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda’da bir haftanın daha sonuna gelinirken birbirinden iddialı 8 yarışmacı en iddialı kombinleriyle haftanın finalinde birinci olmak ve en tarz seçilmek için çabalayacak. 

EĞLENCE 03.04.2020, 14:11 03.04.2020, 16:43 Sema Topbaş
Doya Doya Moda 3 Nisan 2020 elenen yarışmacı

TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda’da bir haftanın daha sonuna gelinirken birbirinden iddialı 8 yarışmacı en iddialı kombinleriyle haftanın finalinde birinci olmak ve en tarz seçilmek için çabalayacak.  Ekranların en farklı en eğlenceli moda yarışması Doya Doya Mod’da bugün yine haftanın finali bölümünde nefesler tutulacak. Yarışmada kimin birinci olup kimin yarışa veda edeceği merakla bekleniyor. Peki, Doya Doya Moda 3 Nisan 2020 haftanın finalinde birinci olarak altın kolyeyi kazanan yarışmacı kim? Doya Doya Moda 3 Nisan 2020 elenen isim kim oldu? İşte detaylar…

Yarışmacılar Takımlara Ayrılmıştı

banner32
Yeni hafta itibariyle yepyeni bir konsepte geçilen Doya Doya Moda yarışmasında yarışmacılar iki ayrı takıma ayrılmıştı. Jüri üyeleri artık yarışmacıları hem bireysel hem de takım olarak değerlendirmeye almış ve programın yeni konseptine göre 8 bayan yarışmacının takım halinde yarışmalarına karar verilmişti. İkiye ayrılan takımlardan biri Kraliçe Sular ismi verilirken diğeri Başkanlar ismine sahip oldu. Her iki takımda hafta başından bu yana jüri üyelerinden en iyi puanları almak ve haftanın finalinde avantaj sağlamak için çaba gösterdi.

Bugün Doya Doya Moda Yarışmasına Bir İsim Veda Edecek

Bilindiği gibi geçtiğimiz hafta Doya Doya Moda yarışmasında yeni konsepte geçiş yapılacağı için jüri üyeleri eleme yapmadı. Bugün ise 5 günlük serüvende hafta boyunca en düşük puanı alan ve bugün haftanın finali bölümünde rakiplerine göre en düşük puanda kalan bir yarışmacı yarışa veda edecek.

Doya Doya Moda 3 Nisan 2020 Kim Elendi

Doya Doya Moda 3 Nisan 2020 haftanın finali bölümünde puanlar paylaşıldı ve heyecanla beklenen eleme gerçekleşti. Tüm hafta boyunca kıyasıya bir rekabet içinde olan ve jüri üyelerinin verdiği tüm görevleri tamamlamak için çabalayan 8 bayan yarışmacı haftanın finali bölümünde de en iddialı kombinlerini yaptı. Yarışmanın sonunda puanlarını veren jüri üyeleri yarışmacılar hakkında yorumlarını da dile getirdi. Bu hafta jüri üyelerinden aldıkları puanla sona kalan Emel ve Sena arasından yarışa veda eden isim Sena oldu.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@