Doya Doya Moda yayından kaldırıldı mı? Doya Doya Moda 6 Nisan 2020 yeni bölüm neden yok?

TV8 ekranlarında yayınlanan ve bugüne kadar yayınlanan moda programlarından çok farklı bir konsepte sahip olan Doya Doya Moda 6 Nisan 2020 yeni bölümü TV8 yayın akışında yer almadı. Yarışmanın sıkı takipçileri ise Doya Doya Moda 6 Nisan 2020 yeni bölümünün neden yayın akışında yer almadığı sorularına yanıt aramaya başladı.

EĞLENCE 06.04.2020, 13:49 Sema Topbaş
Doya Doya Moda yayından kaldırıldı mı? Doya Doya Moda 6 Nisan 2020 yeni bölüm neden yok?

TV8 ekranlarında yayınlanan ve bugüne kadar yayınlanan moda programlarından çok farklı bir konsepte sahip olan Doya Doya Moda 6 Nisan 2020 yeni bölümü TV8 yayın akışında yer almadı. Yarışmanın sıkı takipçileri ise Doya Doya Moda 6 Nisan 2020 yeni bölümünün neden yayın akışında yer almadığı sorularına yanıt aramaya başladı. Gündüz kuşağının en çok izlenen ve sevilen yarışma programlarından olan Doya Doya Moda’nın yeni haftaya başlangıç yapması beklenirken izleyiciler büyük bir sürprizle karşılaştı ve TV8 yayın akışında Doya Doya Moda 6 Nisan 2020 yeni bölümü yer almadı. Peki, Doya Doya Moda yayından kaldırıldı mı? Doya Doya Moda yeni bölümü neden yok? İşte detaylar…

Yeni Tip Koronavirüs Salgını Sebebiyle Yeni Bölümler Yayınlanmayacak

banner32
Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de etkisini gösteren yeni tip koronavirüs salgını kapsamında tedbirlerin oldukça titiz bir şekilde alınması gerektiği ve sağlık için herkesin evlerinde güvenli bir şekilde izolasyonunu sağlaması gerektiği yetkililer tarafından sık sık duyuruldu. Televizyon sektörü de bu salgın kapsamında tedbirlerini aldı ve birçok dizi ve programın çekimlerine ara verildi. Doya Doya Moda’nın yeni bölümleri de koronavirüs salgını sebebiyle bir süre askıya alındı.

Doya Doya Moda Yeni Bölümleri Hangi Tarihte Ekrana Gelmeye başlayacak?

TV8 ekranlarında yayınlanan birçok program için kanalın sahibi olan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı tedbirler kapsamında çekimlerin yapılmamasını istemişti. Alınan tedbirlerin ne kadar süreyle devam edeceği hakkında henüz herhangi bir bilgiye sahip olunmadığı için diğer birçok program gibi Doya Doya Moda’nın yeni bölümlerinin de ne zaman yayınlanmaya başlayacağı henüz bilinmiyor. Bu süreç boyunca Doya Doya Moda’nın tekrar bölümlerini saat 15.30’da TV8 ekranlarında izleyebilirsiniz.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@