Gelinim Mutfakta 1 Nisan 2020 günün birincisi ve çeyrek altının sahibi

Ekranların severek takip edilen yemek yarışması Gelinim Mutfakta’da lezzet yarışı ve kıyasıya rekabet yeni günde de devam ediyor. Gelinler çeyrek altınları ve en yüksek puanları toplayarak haftanın finalinde 5 adet altın bileziğin sahibi olmak için yeni haftanın üçüncü gününde de birbirlerine yine meydan okuyorlar.

EĞLENCE 01.04.2020, 13:18 01.04.2020, 19:06 Sema Topbaş
Gelinim Mutfakta 1 Nisan 2020 günün birincisi ve çeyrek altının sahibi

Ekranların severek takip edilen yemek yarışması Gelinim Mutfakta’da lezzet yarışı ve kıyasıya rekabet yeni günde de devam ediyor. Gelinler çeyrek altınları ve en yüksek puanları toplayarak haftanın finalinde 5 adet altın bileziğin sahibi olmak için yeni haftanın üçüncü gününde de birbirlerine yine meydan okuyorlar. Yepyeni bir haftaya en sürprizli ve izleyiciyi şaşırtan gelişmelerle giriş yapan Gelinim Mutfakta’da haftanın finaline sadece 2 gün kaldı. Yarışmacılar yeni haftanın üçüncü gününde de yine en lezzetli tabağı çıkarmak ve kayınvalidelerden en yüksek puanı almak için çaba gösterecekler. Peki, Gelinim Mutfakta 1 Nisan 2020 Çarşamba gününün birincisi ve çeyrek altının sahibi kim oldu? Gelinim Mutfakta 1 Nisan 2020 en yüksek puanı kim topladı? İşte detaylar…

Kayınvalide Hüsniye Hanımdan Eltisinin Gelinini Yarışmaya Getiren Reyhan Hanıma Gönderme

banner32
Gelinim Mutfakta’nın dün yayınlanan bölümünde kayınvalideler arasında gergin anlar yaşandı. Kayınvalide Hüsniye Hanım, Reyhan Hanımın gelini Ezgi’nin yerine eltisinin gelini Neslihan’ı yarışmaya getiren Reyhan Hanıma imalı sözler sarf etti. Hüsniye Hanım Reyhan Hanıma, ‘Kendine göre sessiz sakin bir gelin tercih etmişsin ki seni engellemesin’ diyerek eltisinin gelini ile yarışmaya devam etmesine tepkisini dile getirdi. Peki, Gelinim Mutfakta 1 Nisan 2020 günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 1 Nisan 2020 en düşük puanı alarak günün sonuncusu olan gelin kim oldu?

Gelinim Mutfakta 1 Nisan 2020 Günün Puanlamasıve Çeyrek Altının Sahibi

Gelinim Mutfakta 1 Nisan 2020 Çarşamba gününde kayınvalideler yemeklerin tadına bakarak en beğendikleri ve lezzetli bulmadıkları tatlara göre puanlarını verdi. Kayınvalidelerden gelen puanlara göre,Hatice 8, Yağnur 18, Neslihan 8 ve Yağmur 13 puanın sahibi oldu. Gün sonunda kayınvalidlerden en yüksek puanı alan Yağnur 18 puanla hem günün birincisi hem de çeyrek altının sahibi olan isim oldu. Günün sonunda en düşük puanı alan Hatice ve Neslihan ise 8 puanla gün sonunculuğunu paylaştı. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@