Gelinim Mutfakta 13 Mayıs 2020 günün birincisi ve çeyrek altının sahibi

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve en lezzetli yemekler en muhteşem sunumlarla izleyenleri ekrana kilitleyen Gelinim Mutfakta’nın yeni bölümünde neler olacağı yine merak konusu.

EĞLENCE 13.05.2020, 13:43 14.05.2020, 03:07 Sema Topbaş
Gelinim Mutfakta 13 Mayıs 2020 günün birincisi ve çeyrek altının sahibi

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve en lezzetli yemekler en muhteşem sunumlarla izleyenleri ekrana kilitleyen Gelinim Mutfakta’nın yeni bölümünde neler olacağı yine merak konusu. Gelinler bugün yine en lezzetli yemeği çıkarmak ve en beğenilen tabağı hazırlamak için kıyasıya bir rekabet içinde. Peki, Gelinim Mutfakta 13 Mayıs 2020 günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 13 Mayıs 2020 çeyrek altın kimin oldu? Gelinim Mutfakta 13 Mayıs 2020 puan tablosu nasıl? İşte tüm detaylar…

Gelinim Mutfakta’nın Gelinleri Kılık Değiştiriyor

Fatih Ürek’in şahane sunumuyla ekranlara gelen ve izlenme rekorları kıran Gelinim Mutfakta’da bugün yine eğlenceli anlar evlerinize konuk oluyor. Dün kayınvalidelerin kılık değiştirerek geldiği stüdyoda bugün ise gelinler kılık değiştiriyor. Gelinlerden Kıymet ve Hatice ‘Melek’ kılığına girerken Elif ve Neslihan ise ‘Çocuk’ kılığına giriyor. Gelinlerin kılık değiştirmesi kayınvalidelere de oldukça eğlenceli anlar yaşatıyor. Diğer yandan bol eğlence ve lezzetin yer aldığı programda zaman zaman tansiyon da yükselirken bugün kayınvalide Hüsniye Hanımın yaptığı açıklamalar gelini Hatice’yi oldukça sinirlendiriyor ve kayınvalide ile gelin arasında büyük bir tartışma yaşandığı görülüyor.

banner32
Gelinim Mutfakta ve puan

Gelinim Mutfakta 12 Mayıs 2020 Puan Tablosu

Gelinim Mutfakta’nın dün yayınlanan bölümünde kayınvalidelerin puanlamasına göre Elif 18, Hatice 16, Neslihan 13 ve Kıymet 4 puanın sahibi olmuştu. Yapılan puanlama sonucunda günün en yüksek puanını alan Elif 18 puanla günün birincisi ve çeyrek altının kazananı olmuştu. 

Gelinim Mutfakta 13 Mayıs 2020 Günün Puanı ve Çeyrek Altının Sahibi

Gelinim Mutfakta 13 Mayıs 2020 Çarşamba gününde henüz kayınvalideler puanlarını verdi. Kayınvalidelerin verdiği puanlara göre Neslihan 9, Elif 9, Kıymet 13 ve Hatice 7 puanın sahibi oldu. Bugünün vpuan tablosuna göre Kıymet aldığı 13 puanla günün birincisi ve çeyrek altının sahibi olurken Hatice ise 7 puanla gün sonuncusu oldu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@