Gelinim Mutfakta 16 Nisan 2020 günün birincisi ve çeyrek altının sahibi

Kanal D ekranlarının severek takip edilen programı Gelinim Mutfakta’da haftanın finaline sadece bir gün kala yine heyecan ve rekabet tüm hızıyla sürüyor. Gelinler ve kayınvalidelerin lezzet üzerine büyük bir mücadele verdiği programda bugün yine kimin birinci olacağı ve çeyrek altını kazanacağı merakla bekleniyor.

EĞLENCE 16.04.2020, 12:55 16.04.2020, 16:19 Sema Topbaş
Gelinim Mutfakta 16 Nisan 2020 günün birincisi ve çeyrek altının sahibi

Kanal D ekranlarının severek takip edilen programı Gelinim Mutfakta’da haftanın finaline sadece bir gün kala yine heyecan ve rekabet tüm hızıyla sürüyor. Gelinler ve kayınvalidelerin lezzet üzerine büyük bir mücadele verdiği programda bugün yine kimin birinci olacağı ve çeyrek altını kazanacağı merakla bekleniyor. Birbirinden maharetli gelinler ve onların puanlamasını yapan kayınvalideler Kanal D ekranlarında gündüz kuşağına farklı bir hava katmaya devam ediyor. Sevilen yarışma Gelinim Mutfakta’da bugün yeni haftanın dördüncü günü. Haftanın finaline sadece bir gün kaldı. Peki, Gelinim Mutfakta 16 Nisan 2020 Perşembe günün d kim birinci oldu? Çeyrek altını kazanan yarışmacı kim? İşte detaylar…

Mutfakta Büyük Panik

Gelinim Mutfakta’nın bugünkü bölümünde yarışmacılardan Neslihan veya Burçin’in yemeği yanmak üzereyken tepsideki kağıdın alev alması üzerine faciadan kıl payı dönüldü. Yaşanan olay üzerine mutfakta büyük bir panik yaşanırken diğer yarışmacılarda kısa bir şok atlattı. Bugünkü bölümde olayın hangi yarışmacının başına geldiğini detaylıca göreceğiz.

banner32

Hüsniye Hanımın Şans Mendili Kayboldu

Öte yandan kayınvalidelerden Hüsniye Hanım kendisine şans getirdiğine inandığı mendilini kaybetti. Mendilini bulmak isteyen Hüsniye Hanımın şans mendilini ararken Burçin’in botuna bile baktığı görülürken kayınvalide Reyhan Hanım ise Hüsniye Hanımın şans mendilini bulamamasına sevindi ve ‘Onu getirdikten sonra hep beş beş beş’ ifadelerinde bulundu.

Gelinim Mutfakta 16 Nisan 2020 Günün Birincisi ve Çeyrek Altının Sahibi

Gelinim Mutfakta 16 Nisan 2020 Perşembe gününde haftanın finaline sadece bir gün kala kayınvalideler gelinlere puanlarını verdi. Haftanın dördüncü gününde kayınvalideleirn verdiği puanlara göre, Hatce 17, Yağnur 10, Neslihan 18 ve Burçin 5 puanın sahibi oldu. Bugü yapılan puanlamaya göre, günün en yüksek puanını alan Neslihan 18 paunla günün birincisi ve çeyrek altının sahibi olan isim olurken Burçin ise 5 puanla günün sonuncusu oldu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@