Gelinim Mutfakta 17 Nisan 2020 haftanın birincisi ve bileziklerin sahibi

Kanal D ekranlarının sevilen yarışması Gelinim Mutfakta’da heyecanlı bir final haftası daha izleyiciyle buluşuyor. Birbirinden tecrübeli kayınvalideler ve onların gelinlerinin yemek üzerindeki muhteşem mücadeleleri yine yeni haftada da büyük bir heyecanla izlendi. Bugün Gelinim Mutfakta’da yeni ve yine çok büyük merakla beklenen bir final heyecanı yaşanacak.

EĞLENCE 17.04.2020, 12:58 17.04.2020, 17:06 Sema Topbaş
Gelinim Mutfakta 17 Nisan 2020 haftanın birincisi ve bileziklerin sahibi

Kanal D ekranlarının sevilen yarışması Gelinim Mutfakta’da heyecanlı bir final haftası daha izleyiciyle buluşuyor. Birbirinden tecrübeli kayınvalideler ve onların gelinlerinin yemek üzerindeki muhteşem mücadeleleri yine yeni haftada da büyük bir heyecanla izlendi. Bugün Gelinim Mutfakta’da yeni ve yine çok büyük merakla beklenen bir final heyecanı yaşanacak. Haftanın 5 günü yaptıkları yemeklerle en yüksek puanları toplamak ve haftanın finalinde 5 adet bileziğin sahibi olmak için çabalayan gelinler için bugün yine çok heyecanlı bir final bölümü yaşanacak. Peki, Gelinim Mutfakta 17 Nisan 2020 haftanın finalinde kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 17 Nisan 2020 5 adet bileziğin sahibi kim oldu?

Haftanın En Yüksek Puanını Toplayan Yarışmacı Bilezikleri Kazanacak

banner32
Yeni haftanın 5 günü boyunca yaptığı yemeklerle kayınvalidelerden en yüksek puanları toplamaya çalışan gelinler koca bir haftayı yine geride braktı. Bugün haftanın finali bölümünde tüm hafta boyunca en yüksek puanı toplayan ve en yüksek puanı alan yarışmacı hem birinciliği hem de 5 adet bileziği kazanacak.

Gelinim Mutfakta 17 Nisan 2020 Haftanın Birincisi ve 5 Bileziğin Sahibi

Gelinim Mutfakta’da yine tüm hafta boyunca hem lezzet hem de rekabet evlerinize konuk oldu. Birbirinden iddialı gelinler ve onlara puan veren kayınvalideler arasındaki çekişme hız kesmeden devam etti. Gelinim Mutfakta’da 17 Nisan 2020 haftanın finalinde birinci olan isim belli oldu. İlk olarak kayınvalidelerin bugün verdikleri puan tablosuna bakalım. Gelinim Mutfakta'da bugün kayınvalidelerin verdiği puanlara göre, Hatice 1, Yağnur 3, Neslihan 5 ve Burçin 3 puanın sahibi oldu. Tüm hafta boyunca verilen puanların toplamına bakıldığında ise Hatice toplamda 72, Yağnur 49, Neslihan 65 ve Burçin 42 puanın sahibi oldu. Gelinim Mutfakta'nın bugün yayınlanan final bölümünde tüm hafta boyunca aldığı puanlarla toplamda 72 puanın sahibi olan Hatice haftanın birincisi ve bileziklerin sahibi oldu. Tüm hafta boyunca en düşük puanları toplayan Burçin ise aldığı toplam 42 puanla yarışmadan elenen isim oldu. 
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@