Gelinim Mutfakta 2 Nisan 2020 günün birincisi ve çeyrek altının sahibi

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün en renkli yarışmacılar ve eğlencesiyle yarışmaya renk katan Fatih Ürek’in sunumuyla ekrana gelen Gelinim Mutfakta yeni haftanın sonuna doğru yaklaşırken yine bomba gibi bir bölümle karşınızda. Yeni bölümde gelinler arasında yine bol çekişmeli bir lezzet yarışı izleyeceksiniz.

EĞLENCE 02.04.2020, 13:03 03.04.2020, 00:50 Sema Topbaş
Gelinim Mutfakta 2 Nisan 2020 günün birincisi ve çeyrek altının sahibi

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün en renkli yarışmacılar ve eğlencesiyle yarışmaya renk katan Fatih Ürek’in sunumuyla ekrana gelen Gelinim Mutfakta yeni haftanın sonuna doğru yaklaşırken yine bomba gibi bir bölümle karşınızda. Yeni bölümde gelinler arasında yine bol çekişmeli bir lezzet yarışı izleyeceksiniz. Hafta içi her gün yaptıkları yemeklerle hem en yüksek puanı hem de çeyrek altını kapmak isteyen birbirinden iddialı gelinler yeni bölümde haftanın finaline sadece 1 gün kala yine kıyasıya bir yarış içindeler. En güzel en lezzetli tabağı çıkararak en yüksek puanı almak isteyen gelinler bugün oldukça büyük bir rekabet içinde. Peki, Gelinim Mutfakta 2 Nisan 2020 günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 2 Nisan 2020 çeyrek altının sahibi kim? İşte detaylar…

Bu Hafta Gelininin Tabağını En Çok Bulan Kayınvalide Reyhan Hanım

banner32
Gelinim Mutfakta yarışmasında gelinlerin puanlarına kayınvalidelerin etkileri yüzde yüz. Kayınvalideler gelinlerinin yemeklerini bilmeden karşılarındaki tabaklardaki yemeklerin tadına bakarak gelinlerinin tabağını bulmaya çalışıyorlar. Tek tek yemeklerin tadına bakan kayınvalideler puanlamalarını yaparak kendi gelinlerinin el lezzetini tahmin etmeye çalışıyorlar. Bu hafta gelininin tabağını en çok bulanlar arasında Reyhan Hanım karşımıza çıkıyor. Bilindiği gibi Reyhan hanım endi gelini Ezgi yerine eltisinin gelini Neslihan’ı yarışmaya getirmişti.

Gelinim Mutfakta 2 Nisan 2020 Günün Birincisi ve Çeyrek Altının Sahibi

Gelinim Mutfakta 2 Nisan 2020 Perşembe gününde haftanın finaline sadece 1 gün kala gelinler yine kıyasıya bir rekabetle el lezzetlerini yarıştırdı. Tabi yine yeni bölümde en zorlu görevlerden biri kayınvalidelere düştü. Kayınvalideler tek tek tabaklardaki yemeklerin tadına bakarak kendi gelinlerini bulmaya çalıştı. Peki, günün sonunda kayınvalidelerin puanı ne oldu? Kayınvalidelerin puanlaması belli oldu. Kayınvalideler gelinlerin yemeklerinin tadına bakarak değerlendirmelerini yaptı ve puanlarını verdi. Bugün kayınvalideleirn puanlamasına göre, Hatice 11, Yağnur 11, Neslihan 12 ve Yağmur 14 puanın sahibi oldu. Günün sonunda kayınvalidelerden en yüksek puanı alan Yağmur 14 puanla günün birincisi ve çeyrek altının sahibi olurken en düşük puanı alan Hatice ve Yağnur gün sonunculuğunu paylaştı. 
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@