Gelinim Mutfakta 21 Nisan 2020 günün birincisi ve çeyrek altının sahibi

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve gelinlerin mutfak maceralarını, el becerileri ve yemek sunumlarını evlerinize taşıyan Gelinim Mutfakta bomba gibi bir haftaya başlangıç yaptı. Yeni yarışmacısı ile yeni haftaya sürprizli bir başlangıç yapan programda bugün yine heyecan dorukta.

EĞLENCE 21.04.2020, 12:29 21.04.2020, 21:31 Sema Topbaş
Gelinim Mutfakta 21 Nisan 2020 günün birincisi ve çeyrek altının sahibi

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve gelinlerin mutfak maceralarını, el becerileri ve yemek sunumlarını evlerinize taşıyan Gelinim Mutfakta bomba gibi bir haftaya başlangıç yaptı. Yeni yarışmacısı ile yeni haftaya sürprizli bir başlangıç yapan programda bugün yine heyecan dorukta. Fatih Ürek’in muhteşem sunumuyla ekranlara gelen Gelinim Mutfakta’nın dünkü bölümünde yarışa dahil olan isim Elif ve kayınvalidesi Çiğdem olmuştu. Hem gelinlerin hem de kayınvalidelerin büyük bir şaşkınlıkla izlediği bu geri dönüş sonrası Elif’in tekrar yarışa dahil olmasıyla yarış epey kızıştı. Peki, Gelinim Mutfakta 21 Nisan 2020 günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 21 Nisan 2020 puan tablosu nasıl? İşte detaylar…

Yeni Bölümde Oklar Hatice'nin Üzerinde

banner32
Hafta içi her gün severek takip edilen yemek yarışması Gelinim Mutfakta’nın bugünkü bölümünde izleyiciyi şaşırtacak anlar yaşanacak. Bugünkü yeni bölümde Hatice’nin masasının üzerinde yer alan eşyaların toplanması ve bunun hemen ardından iş birlikçi gelin ilan edilmesi ortamı bir hayli geriyor. Hatice’nin kayınvalidesi tüm bu yaşananlara ve gelinine yapılanlara tepki göstererek yarışa dün katılan Elif ve Çiğdem Hanıma okları çeviriyor. Hatice’ye yapılanlar kayınvalidesini bir hayli sinirlendirirken bundan sonra Elif’in tabağını her gün bulacağını ve 1 vereceğini söylüyor. Yarışmada kaoslu bir gün izleyenleri beklerken Reyhan Hanımın da olaylara verdiği tepkiler dikkat çekiyor.

Gelinim Mutfakta 21 Nisan 2020 Günün Birincisi ve Çeyrek Altının Sahibi

Gelinim Mutfakta 21 Nisan 2020 Salı gününde kayınvalideler haftanın ikinci gününde puanlarını verdi. Kayınvalidelerin puanlamasına göre, Hatice 8, Neslihan 9, Elif 20 ve Yağnur 10 puanın sahibi oluyor. Günün birincisi ve çeyrek altının sahibi aldığı 20 tam puanla Elif oluyor. Elif kayınvalidelerden tam puan alarak yarışa geldiği ikinci günden rakiplerinin gözünü korkutmaya devam ediyor. Günün en düşük puanına sahip olan Hatice ise 8 puanla günün sonuncusu oluyor.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@