Gelinim Mutfakta 23 Mart 2020 günün birincisi çeyrek altının sahibi

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün evlerinize konuk olan ekranların izlenme rekoru kıran yarışması Gelinim Mutfakta yeni haftanın ilk gününde yeni bölümüyle yeniden izleyiciyi ekrana kilitledi.

EĞLENCE 23.03.2020, 13:39 23.03.2020, 16:22 Sema Topbaş
Gelinim Mutfakta 23 Mart 2020 günün birincisi çeyrek altının sahibi

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün evlerinize konuk olan ekranların izlenme rekoru kıran yarışması Gelinim Mutfakta yeni haftanın ilk gününde yeni bölümüyle yeniden izleyiciyi ekrana kilitledi. Yeni haftanın ilk gününde yine heyecan dolu bir mücadele ile ekrana gelecek olan Gelinim Mutfakta 23 Mart 2020 Pazartesi gününde yarışa yeni bir isim daha eklenecek. Peki, Gelinim Mutfakta 23 Mart 2020 Pazartesi günün birincisi ve çeyrek altını kazanan yarışmacı kim oldu? İşte detaylar…

Hafta içi her gün Fatih Ürek’in başarılı sunumuyla ekrana gelen ve hem eğlenceli hem de kıyasıya rekabeti ile izleyiciyi ekran başına toplayan yarışma Gelinim Mutfakta yeni haftanın ilk gününde yeni bölümüyle yeniden ekran başında. Geçtiğimiz hafta yarışa veda eden yarışmacıların yerine yeni yarışmacıların dahil olacağı yarışmada yeni ve nefes kesen bir mücadele daha başlıyor. Hem gelinler hem de kayınvalideler arasında kıyasıya rekabetin devam ettiği yarışma programında rakipleri arasında günün en yüksek puanını alan yarışmacı çeyrek altının sahibi oluyor. Peki, Gelinim Mutfakta 23 Mart 2020 en yüksek puanı kim aldı? Yarışmada yeni haftanın ilk gününde puan durumu nasıl?

banner32

Yeni Yarışmacı Kim Olacak?

Yeni haftanın ilk gününde yarışmaya katılacak yeni isim herkes tarafından merak edilirken sosyal medya üzerinden gelen tahminler arasında Gelinim Mutfakta’nın yeni yarışmacısının Gülcan olacağına dair yorumlar yer alıyor. Her gün eğlenceli ve kıyasıya rekabetle geçen bölümleriyle evlerinize konuk olan Gelinim Mutfakta yarışmasında bu hafta da tatlı ve heyecan dolu rekabet hız kesmeden devam edecek ve haftanın finalinde en yüksek puanı alarak birinci olan yarışmacı 5 bileziğin sahibi olurken en düşük puanı alan bir yarışmacı yarışa veda edecek.

Gelinim Mutfakta 23 Mart 2020 Puan Durumu ve Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta 23 Mart 2020 puan durumu ve günü birinci olan ismi belli oldu. Yarışmanın yeni bölümünde yine kıyasıya geçen yarış sonrasında kayınvalidelerin verdiği puanlara göre, Ezgi 15 puan, Hatice 10 puan, Yağnur 5 puan ve Elif 13 puanın sahibi oldu. Kayınvalidelerin verdiği puanlara göre yeni haftanın ilk bölümünde kayınvalidelerin puanları toplamında 15 puana sahip olan Ezgi günün birincisi oldu ve çeyrek altının sahibi oldu. Günün en düşük puanını ise 5 puanla Yağnur alarak gün sonuncusu oldu.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@