Gelinim Mutfakta 24 Mart 2020 günün birincisi çeyrek altının sahibi

Kanal D ekranlarının ilgiyle izlenen yarışması Gelinim Mutfakta 24 Mart 2020 Salı günü yine bomba gibi bir bölümle ekranlara geliyor. Çekişmeli ve eğlence dolu yarışmada bugün neler yaşanacağı ise merakla bekleniyor. 

EĞLENCE 24.03.2020, 13:34 25.03.2020, 15:58 Sema Topbaş
Gelinim Mutfakta 24 Mart 2020 günün birincisi çeyrek altının sahibi

Kanal D ekranlarının ilgiyle izlenen yarışması Gelinim Mutfakta 24 Mart 2020 Salı günü yine bomba gibi bir bölümle ekranlara geliyor. Çekişmeli ve eğlence dolu yarışmada bugün neler yaşanacağı ise merakla bekleniyor.  Hafta içi her gün evlerinize neşe ve heyecan taşıyan televizyon ekranlarının en sevilen programlarından biri olan Gelinim Mutfakta Fatih Ürek’in muhteşem sunumu ile bugün yepyeni bölümüyle yine evlerinize konuk oluyor. Peki, Gelinim Mutfakta 24 Mart2020’de neler yaşandı? Günün birincisi ve çeyrek altının sahibi kim oldu? İşte detaylar…

Gün Birinciliği ve Çeyrek Altın İçin Kıyasıya Rekabet

banner32
4 gelin yarışmacı ve onların kıyasıya rekabetinde puan durumunu belirleyen damak zevkleriyle gelinleri oldukça zorlayan 4rakip kayınvalide. Hem konsepti hem de eğlenceli anlarıyla yarışırken güldüren ve heyecanlandıran yarışmada yine heyecan dorukta. Bugün gelinler arasında yine en güzel menüyü çıkartmak ve gün sonunda en yüksek puanı kazanarak çeyrek altının sahibi olmak için kıran kırana bir mücadele var. Gün sonunda gelinlerin tabaklarını tek tek tadacak olan kayınvalideler en yüksek puanı hangi gelinin tabağına verecekleri merakla bekleniyor. 

Gelinim Mutfakta 24 Mart 2020 Puan Tablosu

Gelinim Mutfakta 24 Mart 2020 puan tablosu açıklandı. Günün sonunda kayınvalidelerin verdiği puanlar sonucunda toplam puan tablosuna göre, Elif 8, Hatice 11, Yağnur 9 ve Ezgi 20 puanın sahibi oldu. Ezgi aldığı toplam puanla günün birincisi ve çeyrek altının sahibi olurken en düşük puanı alan Elif günün sonuncusu oldu.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@