Gelinim Mutfakta 26 Mart 2020 günün birincisi çeyrek altının sahibi

Kanal D ekranlarının severek takip edilen yarışma programı Gelinim Mutfakta’nın yeni haftası yine bomba gibi bir rekabetle ilerliyor. Yeni haftanın dördüncü gününde de bol rekabet ve zaman zaman gergin anlar izleyiciyle buluşuyor. 

EĞLENCE 26.03.2020, 13:11 26.03.2020, 16:52 Sema Topbaş
Gelinim Mutfakta 26 Mart 2020 günün birincisi çeyrek altının sahibi

Kanal D ekranlarının severek takip edilen yarışma programı Gelinim Mutfakta’nın yeni haftası yine bomba gibi bir rekabetle ilerliyor. Yeni haftanın dördüncü gününde de bol rekabet ve zaman zaman gergin anlar izleyiciyle buluşuyor.  El lezzetlerini yarıştıran gelinler ve onlara puan veren kayınvalideler yeni günde de hem gün birinciliği hem de çeyrek altın için yarışacak. Peki, Gelinim Mutfakta 26 Mart 2020 günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 26 Mart 2020 çeyrek altının sahibi kim?

Gelinim Mutfakta Yeni Lezzetlerle Devam Ediyor

banner32
Birbirinden hırslı ve hünerli gelinlerin tüm hünerlerini sergilediği Gelinim Mutfakta yeni bölümüyle yine evlerinize konuk oluyor. Yeni haftanın dördüncü günün de haftanın finaline sadece bir gün kala gün birincisi olmak ve haftanın finali için en yüksek puanları toplamaya çalışan gelinler yine birbirleri arasında en büyük lezzet yarışına girecekler.

Kaynana Çiğdem Dikkatleri Üzerine Çekti

Gelinim Mutfakta'nın gelininin tabağını en çok bulan kayınvalidesi Çiğdem Hanımın bir anda gelininin tabağını bulamamaya başlaması dikkatleri üzerine çekti. Geride bıraktığımız hafta 5 te 5 yapan ve gelininin tabağnı bulan kayınvalide Çiğdem Hanım bu hafta ise neredyse gelinin tabağını hiç bulamadı.

Gelinim Mutfakta 26 Mart 2020 Günün Birincisi ve Çeyrek Altının Sahibi

Kanal D ekranlarının bol lezzetli yarışma programı Gelinim Mutfakta 26 Mart 2020 puanlaması belli oldu. Gün boyunca birbirlerine karşı en büyük rekabeti vererek en lezzetli tabağı çıkarmaya çalışan gelinlerden Ezgi gün sonunda kayınvalidelerden toplamda 9 puan aldı. Elif 15, Hatice 8 ve Yağnur 13 puanın dahibi oldu. Gün sonunda Ezgi dört günlük toplam puanını 58'e çıkarırken Elif 48, Hatice 39 ve Yağnur 40 puanın sahibi oldu. Yarışmacılar haftanın son gününe sadece 1 gün kala en yüksek puanları toplamaya çalışırken gün sonunda en yüksek puanı alan Elif günün birincisi ve çeyrek altının sahibi oldu. Günün en düşük puanını alan Hatice ise günün sonuncu olan ismi odu.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@