Gelinim Mutfakta 29 Nisan 2020 günün birincisi ve çeyrek altının sahibi

Kanal D ekranlarının sevilen yarışması Gelinim Mutfakta’da yeni haftanın üçüncü günü heyecan ve eğlenceli bölümüyle evlerinize konuk oluyor. Rekabetin ve lezzetin bol olduğu programda bugün yine kıyasıya bir mücadele izleyecek yarışmacıların en lezzetli yemekleri çıkarmak için verdiği mücadeleyi takip edeceksiniz.

EĞLENCE 29.04.2020, 12:47 30.04.2020, 03:08 Sema Topbaş
Gelinim Mutfakta 29 Nisan 2020 günün birincisi ve çeyrek altının sahibi

Kanal D ekranlarının sevilen yarışması Gelinim Mutfakta’da yeni haftanın üçüncü günü heyecan ve eğlenceli bölümüyle evlerinize konuk oluyor. Rekabetin ve lezzetin bol olduğu programda bugün yine kıyasıya bir mücadele izleyecek yarışmacıların en lezzetli yemekleri çıkarmak için verdiği mücadeleyi takip edeceksiniz. Fatih Ürek’in muhteşem sunumuyla ekrana gelen yarışmanın yeni haftasında yine bomba gibi anlar ekrana gelirken eğlence dolu anlarda ekran başındaki izleyenlere keyif veriyor. Peki, Gelinim Mutfakta 29 Nisan 2020 günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 29 Nisan 2020 çeyrek altının sahibi kim oldu? İşte detaylar…

Gelinim Mutfakta’da Büyük Rekabet

banner32
Gelinim Mutfakta’da rekabet günden güne giderek artarken el lezzetlerini yarıştıran gelinlerin mutfaktaki rekabetlerinin yanı sıra kayınvalidelerin arasındaki rekabette tüm hızıyla ekrana gelmeye devam ediyor. Kendi gelininin tabağını bulmak ve puanlarını ona göre vermek isteyen kayınvalideler yaptıkları yanlış puanlamalarla gelinlerinden tepki almaya devam ederken birbirleri arasındaki çekişmeleri de devam ediyor. Öte yandan bugün Güngör'ün eğlenceli dakikaları ekrana yansırken oynadığı roman havası yarışmaya renkli anlar katıyor.

Gelinim Mutfakta 29 Nisan 2020 Günün Birincisi ve Çeyrek Altının Sahibi

Gelinim Mutfakta 29 Nisan 2020 Çarşamba gününde kayınvalideler puanlarını verdi. Kayınvalidelerin verdiği puanlara göre Hatice 13, Elif 17, Güngör 6 ve Neslihan 12 puanıns ahibi oldu. Elif aldığı 17 puanla gün birincisi ve çeyrek altının kazananı olurken Güngör ise 6 puanla gün sonunculuğuna yerleşti. 
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@