Gelinim Mutfakta 4 Mayıs 2020 günün birincisi ve çeyrek altının sahibi

Kanal D ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen yarışma programı Gelinim Mutfakta’da yepyeni bir hafta ve yine enerji dolu yarışmacılar evlerinize konuk oluyor. En leziz yemekleri yapmak için yarışan gelinler ve onların yemeklerine puan veren kayınvalideler bu hafta yine bomba gibi.

EĞLENCE 04.05.2020, 17:12 04.05.2020, 17:24 Sema Topbaş
Gelinim Mutfakta 4 Mayıs 2020 günün birincisi ve çeyrek altının sahibi

Kanal D ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen yarışma programı Gelinim Mutfakta’da yepyeni bir hafta ve yine enerji dolu yarışmacılar evlerinize konuk oluyor. En leziz yemekleri yapmak için yarışan gelinler ve onların yemeklerine puan veren kayınvalideler bu hafta yine bomba gibi. Her hafta gündüz kuşağının en çok izlenen programları arasında olan Gelinim Mutfakta, Fatih Ürek’in muhteşem sunumu ve heyecan dolu rekabetiyle yeni haftada da en eğlenceli en adrenalini yüksek anlarla karşınıza çıkıyor. Peki, Gelinim Mutfakta 4 Mayıs 2020 yeni haftanın ilk gününde kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 4 Mayıs 2020 çeyrek altının sahibi kim oldu? Gelinim Mutfakta 4 Mayıs 2020 yarışmaya hangi gelin ve kayınvalide dahil olacak? İşte detaylar…

Yeni Bölümde Gülümseten Anlar

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Pazartesi günü yeni haftanın ilk gününde mutfakta oldukça eğlenceli dakikalar yaşanıyor. Ramazan ayının gelmesi nedeniyle hem gelinler hem de kayınvalideler stüdyoya eski kıyafetlerle giriş yaparken kayınvalide Reyhan Hanımın yaptığı canlandırma ise herkesin yüzünü güldürüyor.

banner32

Hangi Gelin ve Kayınvalide Yarışa Dahil Olacak?

Son haftalarda en iyiler bölümleri ile ekrana gelen Gelinim Mutfakta yarışmasında bugün hangi gelin ve kayınvalidenin yarışa geri döneceği merak konusu. Yayınlanan fragmanda sunucu Fatih Ürek anonsu yaparken, ‘Birbirine aşık kayınvalide ve gelin’ ifadeleriyle dikkat çekti. Yarışmanın yeni haftasında mücadeleye katılan yeni isimler belli oldu. Gelinim Mutfakta'nın yeni yarışmacıları Betül ve kayınvalidesi Gül Hanım oldu.

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs 2020 Günün Puanı ve Çeyrek Altının Sahibi

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs 2020 Pazartesi gününde kayınvalideler puanlamalarını yaptı. Kayınvalidelerin puanlamasına göre Betül 10, Neslihan 16, Hatice 11 ve Elif 13 puanın sahibi oldu. Günün birincisi ve çeyrek altının sahibi 16 puanla Neslihan olurken Betül ise 10 puanla günün sonuncusu oldu. 
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@