Gelinim Mutfakta 8 Nisan 2020 günün birincisi ve çeyrek altının sahibi

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün izleyici karşısına geçen ve her bölümünde yepyeni lezzetlerle yepyeni mücadelelerin heyecanını seyirciye aktaran Gelinim Mutfakta yarışması yeni haftanın üçüncü gününe de oldukça hızlı başladı.

EĞLENCE 08.04.2020, 14:41 08.04.2020, 16:44 Sema Topbaş
Gelinim Mutfakta 8 Nisan 2020 günün birincisi ve çeyrek altının sahibi

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün izleyici karşısına geçen ve her bölümünde yepyeni lezzetlerle yepyeni mücadelelerin heyecanını seyirciye aktaran Gelinim Mutfakta yarışması yeni haftanın üçüncü gününe de oldukça hızlı başladı. Yeni gelen yarışmacı Burçin ve kayınvalidesi Özden yarışmaya oldukça etkili başlarken Burçin’in diğer gelinlere meydan okuyarak kendinden emin tavırlar sergilemesi dikkatli gözlerden kaçmadı. Peki, Gelinim Mutfakta 8 Nisan 2020 yeni bölümde neler yaşandı? Bugünün birinci olan ve çeyrek altını kazanan yarışmacısı kim oldu? İşte detaylar…

Yeni Yarışmacı Burçin İlk Haftadan Bilezikleri Almak İstiyor

Eski yarışmacılardan olan ve yeni haftada yarışa yeniden dahil olan Burçin el lezzetine oldukça güveniyor ve daha ilk haftasından bileziklerin sahibi olmak istiyor. Ancak ona rakip olan ve yaklaşık 5 haftadır bilezikleri kazanamayan Hatice hırsı ve iddiasıyla bu haftanın finalinde bileziklerin sahibi olmak için büyük mücadele sarf ediyor.

banner32

Eltisinin Geliniyle Yarışa Devam Eden Reyhan Hanım Potaya Girebilir

Öte yandan yarışmaya eltisinin geliniyle devam eden ve tüm tepkileri üzerine çeken kayınvalide Reyhan Hanım son günlerde aldıkları düşük puanlarla potaya yakın olan isim olarak karşımıza çıkıyor.

Gelinim Mutfakta 8 Nisan 2020 Günün Birincisi ve Çeyrek Altının Sahibi

Gelinim Mutfakta 8 Nisan 2020 Çarşamba gününde kayınvalideler puanlarını verdi. Yeni haftanın üçüncü gününde kayınvalidelerin verdiği puanlara göre, Hatice 12, Yağnur 10, Neslihan 15 ve Burçin 10 puanın sahibi oldu. Günün sonunda kayınvalidelerden en yüksek puanı alan Neslihan günün birincisi ve çeyrek altının sahibi oldu. Yapılan puanlamaya göre günün en düşük puanını alan Yağnur ve Burçin 10 puanla gün sonunculuğunu paylaştı..

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@