Kuaförüm Sensin 21 Temmuz 2020 günün birincisi

Hafta içi her gün en muhteşem konseptler ve dolu dolu geçen bölümleriyle ekrana gelmeye devam eden Kuaförüm Sensin'de yeni hafta tüm hızıyla devam ederken bugün yine Salıyı sallayan bir konseptle yarışmacılar jüri üyelerinin karşısında ter dökecek.

EĞLENCE 21.07.2020, 12:22 21.07.2020, 23:02 Sema Topbaş
Kuaförüm Sensin 21 Temmuz 2020 günün birincisi

Hafta içi her gün en muhteşem konseptler ve dolu dolu geçen bölümleriyle ekrana gelmeye devam eden Kuaförüm Sensin'de yeni hafta tüm hızıyla devam ederken bugün yine Salıyı sallayan bir konseptle yarışmacılar jüri üyelerinin karşısında ter dökecek. Hem en iyi olmak hem de en yüksek puanları toplayarak rakiplerini geride bırakmak isteyen yarışmacılar bugün yine kendilerine verilen konsepti en iyi işçilikle çıkararak gün birinciliğinin sahibi olmak için mücadele verecek. Peki, Kuaförüm Sensin 21 Temmuz 2020 Salı gününde hangi takım kaç puan aldı? Kuaförüm Senisn 21 Temmuz 2020 bugünün birincisi kim oldu? İşte detaylar...

Günün Konsepti Boşnak Düğünü

Gözde Kansu'nun sunumu ve muhteşem jüri iyelerinin eğlenceli anları il kıyasıya bir rekabetin ve hiç bitmeyen enerjilerin yer aldığı Kuaförüm Sensin'de tine Salı gününe yakışan bir konsept yarışmacıları bekliyor. Buün yarışmacılar Boşnak düğünü onsepti ile modellerini hazırlayacaklar. Konsepte en uygun şekilde hazırlanan takım jüri üyelerinden hem iyi yorumlar hem de yüksek puanlar alma şansına sahip olacak. Haftalardır yayınlanan yarışmanın en merak edilen konseptlerinden biri olan Boşnak düğünü konseptinde yarışmacıların ortaya nasıl bir iş çıkaracakları heyecanla bekleniyor.

Kuaförüm Sensin

Kuaförüm Sensin 21 Temmuz 2020 Jürinin Puanları

Kuaförüm Sensin 21 Temmuz 2020 Salı gününd jüri üyeleri henüz puanlarını verdi. Kuaförüm Sensin yarışmacılarının bugün jüri üyelerinden aldığı toplam puanları aşağıda görebilirsiniz.

banner32
Engin-Koray-Özlem 18

Sedat-Eda-Çiğdem 6

Aytekin-Dilek-Banu 17

Tayfun-Serap-Hazal 16

Kuaförüm Sensin 21 Temmuz 2020

Kuaförüm Sensin 21 Temmuz 2020 Günün Birincisi

Show TV'nin renkli ve enerji dolu yarışması Kuaförüm Sensin'de bugün yine birincilik ve yüksek puanlar için çabalayan takımlar arasından günün en yüksek puanını alan ve birinci olan belli oldu. Bugün günün konseptini en iyi şekilde yerine getiren ve jüri üyelerinden toplam 18 puan alan Engin-Koray-Özlem birinciliğin sahibi olurken Sedat-Eda-Çiğdem ise toplam 6 puanla gün sonunculuğuna yerleşti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@