Kuaförüm Sensin 24 Mart 2020 günün birincisi

Show TV ekranlarının hafta içi her gün yeni mücadelelerle izleyici karşısına geçen Kuaförüm Sensin’de yeni hafta itibarıyla Best Of rüzgarı esiyor. Geçmişte iz bırakan ve en iyi performansı göstererek hafızalara kazınan yarışmacılar yeni haftada yeniden hünerlerini sergileyecek.

EĞLENCE 24.03.2020, 14:36 25.03.2020, 16:00 Sema Topbaş - sema.topbas@canlihaber.com
Kuaförüm Sensin 24 Mart 2020 günün birincisi

Show TV ekranlarının hafta içi her gün yeni mücadelelerle izleyici karşısına geçen Kuaförüm Sensin’de yeni hafta itibarıyla Best Of rüzgarı esiyor. Geçmişte iz bırakan ve en iyi performansı göstererek hafızalara kazınan yarışmacılar yeni haftada yeniden hünerlerini sergileyecek. En iddialı 4 Best Of takımının birbiriyle olan kıyasıya yarışı tüm gafta boyunca ekranlarınızda olacak. Yeni haftanın ilk gününde zaman zaman eğlenceli zaman zaman gergin anların yaşandığı yarışmanın yeni bölümünde neler yaşanacağı oldukça merak ediliyor. Yarışmacılar arasındaki çekişmeli mücadele ile izleyenleri heyecanlandıran Kuaförüm Sensin 24 Mart 2020 bölümünde neler yaşandı? 

Kuaförüm Sensin’de Best Of Rüzgarı

Show TV’de yayınlanan ve her yeni günde büyük bir rekabetin kol gezdiği Kuaförüm Sensin’de yeni haftanın ilk günü itibarıyla Best Of günlerine başlangıç yapıldı. Yarışmada büyük bir iz bırakmış ve izleyenlerin aklına kazınmış olan en iyi en yetenekli 4 takımın birbirlerine karşı vereceği kıyasıya yarış yeni haftada büyük bir heyecanla ekranlarınızda olacak. Daha önce yarışa dahil olan ve yarışa hakim olan isimler mücadele ederken birbirlerine müdahale etmekten de geri kalmıyorlar. 

Kuaförüm Sensin 24 Mart 2020 Puan Tablosu ve Gün Birincisi

Kuaförüm Sensin 24 Mart 2020 bölümünde puan tablosu şöyle oldu, Öncü ve Özlem 7, Emina ve Mira 9, Tunahan ve Mustafa 9, Bilal ve Buse 3 puanın sahibi oldu. Kuaförüm Sensin'de gün birinciliğini ise Emina- Mira ve Mustafa -Tunahan paylaştı.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@