Kuaförüm Sensin yayın saati mi değişti? Kuaförüm Sensin 6 Nisan 2020 yeni bölümü neden yok?

Show TV ekranlarının sevilen gündüz kuşağı programı olan Kuaförüm Sensin yarışmasının Show TV yayın akışında olmaması izleyicinin dikkatinden kaçmadı. Hafta içi her gün en eğlenceli ve rekabet dolu bölümleri ile ekrana gelen Kuaförüm Sensin’in yeni bölümünün yayın akışında olmaması izleyiciyi merakta bıraktı.

EĞLENCE 06.04.2020, 13:59 06.04.2020, 14:01 Sema Topbaş
Kuaförüm Sensin yayın saati mi değişti? Kuaförüm Sensin 6 Nisan 2020 yeni bölümü neden yok?

Show TV ekranlarının sevilen gündüz kuşağı programı olan Kuaförüm Sensin yarışmasının Show TV yayın akışında olmaması izleyicinin dikkatinden kaçmadı. Hafta içi her gün en eğlenceli ve rekabet dolu bölümleri ile ekrana gelen Kuaförüm Sensin’in yeni bölümünün yayın akışında olmaması izleyiciyi merakta bıraktı. Birbirinden iyi 4 takımın kıyasıya rekabet ettiği Kuaförüm Sensin yarışmasının 6 Nisan 2020 yeni bölümü Show TV yayın akışında yer almadı. Peki, Kuaförüm Sensin 6 Nisan 2020 yeni bölümü neden yok? Kuaförüm Sensin’in yayın saati mi değişti? Kuaförüm Sensin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar…

Virüs Sebebiyle Yeni Bölümlere Ara Verildi

banner32
Türkiye’de de etkisini gösteren eni tip koronavirüs salgını kapsamında alınan tedbirler gereğince Kuaförüm Sensin yarışmasının da bir süreliğine yeni bölümlerine ara verildiği öğrenildi. Yarışmanın yeni bölümleri bir süreliğine yayından kaldırılırken stok bölümlerin de şu anda tükendiği belirtildi. Severek izlenen ve yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ilgi gören yarışmanın ekrana gelmemesi hayranlarını kızdırdı ve birçok izleyici sosyal medyadan tepkilerini dile getirdi.

Kuaförüm Sensin Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlayacak?

Diğer tüm dizi ve programlar gibi Kuaförüm Sensin programının da yeniden yeni bölümleri ile ekrana ne zaman geleceği herkes tarafından merak edilirken devam etmekte olan koronavirüs salgınının biteceği tarih ve alınan tedbirlerin ne zaman son bulacağına dair henüz net bir bilgi olmadığı için Kuaförüm Sensin yarışmasının tekrar ne zaman yeni bölümleri ile ekrana geleceği de henüz bilinmiyor. Kuaförüm Sensin’in eski bölümlerini gündüz kuşağında Show TV ekranlarında yeniden izleyebilirsiniz.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@