Kuaförüm Sensin’in jüri üyeleri belli oldu! Diva Bülent Ersoy’da jüri koltuğunda

Show TV ekranlarında yayınlanan ve farklı konsepti ile dikkat çeken Kuaförüm Sensin yarışmasının jüri üyeleri belli oldu. Jüri koltuğuna oturacak isimler arasında Diva Bülent Ersoy’da yer alıyor.

EĞLENCE 05.06.2020, 02:48 05.06.2020, 02:58 Sema Topbaş
Kuaförüm Sensin’in jüri üyeleri belli oldu! Diva Bülent Ersoy’da jüri koltuğunda

Show TV ekranlarında yayınlanan ve farklı konsepti ile dikkat çeken Kuaförüm Sensin yarışmasının jüri üyeleri belli oldu. Jüri koltuğuna oturacak isimler arasında Diva Bülent Ersoy’da yer alıyor. Yarışmada Ersoy’a eşlik edecek jüri üyeleri arasında eski futbolcu Rüştü Reçber’in eşi Işıl Reçber’de yer alıyor.

Ayda 3 Milyon 250Bin Lira Kazanacak

Bir süredir ekranlarda yer almayan Diva Bülent Ersoy’un Show TV ekranlarında yayınlanan Kuaförüm Sensin yarışmasında jüri üyesi olarak sevenlerinin karşısına çıkacağı öğrenilmişti. Ersoy ve Global Yapım arasındaki uzun süren görüşmelerin ardından her iki tarafın birbiriyle anlaştığı ve gündeme bomba gibi düşen bir anlaşmaya imza attıkları öğrenilmişti. Hafta içi her gün ekranlara gelecek olan yarışmanın jürisi olan Bülent Ersoy’un ayda 3 milyon 250 bin lira kazanacağı ortaya çıktı. Bülent Ersoy ile birlikte jüri koltuğunda oturacak diğer isimlerde merak konusu oldu.

Kuaförüm Sensin ve Bülent Ersoy

Işıl Reçber ve Seçkin Süngüç’te Jüri Üyeleri Arasında

Medyarar’da yer alan habere göre, Bülent Ersoy ile birlikte jüri koltuğunda oturacak isimler arasında eski ünlü futbolcu Rüştü Reçber’in eşi Işıl Reçber ile ünlülerin kuaförü ve makyözü Seçkin Süngüç’te yer alacak. 

Kıyasıya Bir Rekabet Yaşanıyor

Show TV ekranlarında Gözde Kansu’nun muhteşem sunumuyla ekranlara gelen Kuaförüm Sensin yarışması, bir makyöz ve bir kuaförden oluşan takımların yarıştığı rekabet dolu anları ekranlara taşıyor. Hafta içi her gün ekranlara gelen ve gündüz kuşağının sevilen programları arasında yer alan yarışmada zaman zaman eğlenceli ve çekişmeli anlarda ekrana yansıyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@