Kuaörüm Sensin 31 Mart 2020 günün birinci olan takımı

Show TV ekranlarında gündüz kuşağına farklı bir heyecan getiren Kuaförüm Sensin, yayın hayatına başladığı ilk tarihten itibaren severek takip edilen yarışma programı olmaya devam ediyor. 4 ayrı takımdan oluşan ve her takımın ayrı modeli olan yarışmada birbirinden iddialı takımlar Best Of günlerinin ikinci haftasında da kendilerine has tarzlarını ve yeteneklerini göstermeye devam ediyorlar.

EĞLENCE 31.03.2020, 14:20 01.04.2020, 01:58 Sema Topbaş
Kuaörüm Sensin 31 Mart 2020 günün birinci olan takımı

Show TV ekranlarında gündüz kuşağına farklı bir heyecan getiren Kuaförüm Sensin, yayın hayatına başladığı ilk tarihten itibaren severek takip edilen yarışma programı olmaya devam ediyor. 4 ayrı takımdan oluşan ve her takımın ayrı modeli olan yarışmada birbirinden iddialı takımlar Best Of günlerinin ikinci haftasında da kendilerine has tarzlarını ve yeteneklerini göstermeye devam ediyorlar. Yepyeni haftada Best Of günlerinin ikinci haftasına başlangıç yapan 4 ayrı Kuaförüm Sensin takımı modelleri üzerinde yine harikalar yaratmak ve en iyi işi çıkartmak için çaba harcayacaklar. Peki, Kuaförüm Sensin 31 Mart 2020 hangi takım birinci oldu? Kuaförüm Sensin 2020 en yüksek puanı hangi takım aldı? Kuaförüm Sensin 31 Mart 2020 en düşük puanı alan ikili kim? İşte detaylar…

banner32

Kuaförüm Sensin’de Best Of’un İddialı Takımları Yarışıyor

Kuaförüm Sensin’in Best Of günleri geride bıraktığımız haftadan itibaren başladı. Birbirinden iddialı ve hepsi işinde çok iyi olduğunu daha önceki yarışlarında gösteren 4 ayrı takım yine en iyisi olmak için kıyasıya yarışmaya başladı. Kuaförüm Sensin’de yer alan iddialı Best Of takımları, kuaför Bilal Ağın-makyöz Buse Şimşek ve modelleri Dilek Kaya olan birinci takım, kuaför Emina Çarkovic-makyöz Mira Akkurt ve modelleri Selver Güneş’ten oluşan ikinci takım, kuaför Öncü Aslan-makyöz Özlem Aslan ve modelleri Selen Eşdur’dan oluşan üçüncü takım ve kuaför Mustafa Batur-makyör Tunahan Dede ve modelleri Su Sümeyye Atlı’dan oluşan dördüncü takım ile haftanın ikinci gününde de yarışa tüm hızıyla devam ediyor.

Kuaförüm sensin 31 Mart 2020 Günün Birinci Olan Takımı

Kuaförüm Sensin 31 Mart 2020’de günün birinci olan takım belli oldu. Jüri üyeleri tarafından verilen puanlar sonucunda yeni haftanın ikinci gününde, Bilal-Buse 11, Mustafa-Tunahan 6, Emina-Mira 9 ve Öncü-Özlem 13 puanın sahibi oldu. Gün sonunda en yüksek puanı alan Öncü-Özlem ikilisi 13 puanla günün birincisi olurken Mustafa-Tunahan ikilisi aldıkları 6 puanla günün sonuncusu oldu. 
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@