Kuruluş Osman’da Ertuğrul Gazi rolünü kim oynayacak? Merak edilen soru yanıt buldu

ATV ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Kuruluş Osman’da Ertuğrul Gazi rolünü kimin oynayacağı merakla bekleniyordu. Daha önce Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul Gazi rolüne can veren ve uzun bir sezon ekranda olan Engin Altan Düzyatan’ın diziye dahil olmayacağının netleşmesiyle bu soru daha çok merak edilmeye başlandı.

EĞLENCE 04.06.2020, 14:08 Sema Topbaş
Kuruluş Osman’da Ertuğrul Gazi rolünü kim oynayacak? Merak edilen soru yanıt buldu

ATV ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Kuruluş Osman’da Ertuğrul Gazi rolünü kimin oynayacağı merakla bekleniyordu. Daha önce Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul Gazi rolüne can veren ve uzun bir sezon ekranda olan Engin Altan Düzyatan’ın diziye dahil olmayacağının netleşmesiyle bu soru daha çok merak edilmeye başlandı. Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde ekrana gelen Kuruluş Osman dizisinde izleyicinin merak ettiği Ertuğrul Gazi’ye Ediz Hun’un can vereceği öğrenildi.

Ediz Hun Kuruluş Osman’ın Kadrosuna Katıldı

Ünlü aktör Ediz Hun’un Kuruluş Osman’ın kadrosuna katıldığı öğrenildi. Ekrana geri dönmeye hazırlanan başarılı aktör sevilen dizide Ertuğrul Gazi’nin yaşlılığını canlandıracak.

Prensipte Anlaştılar

banner32
Burak Özçivit’in ‘Osman Bey’ rolünü canlandırdığı ve ekranların en sevilen dizilerinden biri olan Kuruluş Osman dizisinin yapım şirketi Ertuğrul Gazi’nin yaşlılığına hayat vermesi için ünlü aktör Ediz Hun ile prensipte el sıkıştı. Dizide sık sık adı geçen ancak yüzü gösterilmeyen Ertuğrul Gazi ilerleyen bölümlerde izleyici karşısına çıkacak. Alınan bilgilere göre, dizinin gelecek bölümlerinde Osman Bey, Konya’ya babası Ertuğrul Gazi’nin yanına bir ziyaret gerçekleştirecek ve babasından nasihatler alacak. 

Ediz Hun ve Kuruluş Osman

Engin Altan Düzyatan Açıklama Yapmıştı

Diriliş Ertuğrul’un ardından Kuruluş Osman’da da rol alıp almayacağı merak edilen ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan sosyal medya hesabından konu hakkında açıklamada bulunmuştu. Biraz dinlenmek istediğini ve şu anda ortada dizide rol alması gibi bir durum olmadığını ifade etmişti. Diriliş Ertuğrul’un devamı niteliğinde olan Kuruluş Osman dizisini severek takip ettiğini söyleyen ünlü oyuncu, ‘Sevdiğimiz arkadaşlarımız, ne kadar güzel bizim yarattığımız bir işi devam ettiriyorlar.’ demişti. 
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@