MasterChef'in en iddialı isimlerinden Suna veda etti

Masterchef Türkiye kim elendi sorusu yanıt buldu. Yarışmanın en iddialı isimlerinden olan Suna Aydın bu akşam veda eden yarışmacı oldu.

EĞLENCE 21.11.2019, 22:46 Kübra Kozbay
MasterChef'in en iddialı isimlerinden Suna veda etti

MasterChef Türkiye yarışmasında bu akşam en önemli eleme oyunlarından biri yapıldı. Özellikle potada Yasin ve Kıvanç düellosu herkes tarafından merak ediliyordu. Programı izleyenler bu hafta kesinlikle Kıvanç'ın veda edeceğini düşünüyordu. Yarışmada aşçı olmamasına rağmen büyük başarı gösteren ve birçok kritik potadan çıkan Yasin'in elenebileceğini düşünen isimler vardı. Eleme potasında oldukça iddialı isimler yer alırken elenen isim ekran başında izleyenleri şok etti.

Potada çok iddialı isimler vardı

MasterChef’te bu hafta ilk dokunulmazlık oyununu kırmızı takım kazanmış ve mavi takımından eleme adayları Yasin ile Kıvanç olmuştu. İkinci dokunulmazlık oyununu mavi takım kazanırken oynanan bireysel dokunulmazlık oyunu sonucunda Batuhan ve Suna eleme adayı olarak seçildi. Yarışmanın başından bu yana Batuhan ve Suna favori isimler arasında görülüyordu. Yarışmacılar günü son oyununda şeflerin belirlediği bir yemeği hazırladı ve kozlarını paylaştı.

Suna Aydın elendi

Yarışmada kalmaya da gitme mücadelesi veren 4 yarışmacı yemeklerini yaptıktan sonra jüri üyeleri tadına baktı. Ancak bütün yarışmacılar yemeği çok iyi yapınca şefler iki defa tadına bakmak zorunda kaldı ve zor bir karar verdi. Yapılan tadımdan sonra jüri üyeleri kararını açıklarken herkesin beklediğinin aksine bu hafta yarışmaya veda eden yarışmacı Suna Aydın oldu. Yarışmada en zayıf halka olarak görülen Yasin ise bu hafta en iyi yemeği yaparak potadan bir çıkan isim oldu. Yarışmanın sonunda şeflerden Somer Sivrioğlu, Yasin'in tabağını öve öve bitiremedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@