MasterChef'te Cemre Uyanık krizi yaşanıyor

MasterChef Türkiye yarışmasında bu sezonun en iddialı yarışmacılarından biri olan Cemre Uyanık, Instagram hesabından her şeyi silince takipçileri MasterChef’ten elenip evlenmediğini merak etti.

EĞLENCE 11.11.2019, 16:50 Kübra Kozbay
MasterChef'te Cemre Uyanık krizi yaşanıyor

MasterChef Türkiye yarışması TV8 ekranlarında bütün hızıyla devam ederken, yeni sezonun en iddialı yarışmacılarından biri olan Cemre Uyanık hakkında gündeme gelen iddialar programın izleyicileri arasında şaşkınlık yarattı. Bu sezon yaptığı yemeklerle fark yaratan Cemre Uyanık’ın yarışmadan elendiği ya da kendi isteğiyle ayrıldığı öne sürülüyor. Bu iddialara neden olan konu ise Cemre Uyanık’ın sosyal medya hesabından MasterChef ile ilgili yaptığı bütün paylaşımları kaldırması oldu.

Suna ile aralarında kriz yaşanmıştı

MasterChef Türkiye yarışmasında geçtiğimiz hafta kaptan olan Cemre Uyanık, takımının dokunulmazlık oyununu kaybetmesinin ardından yarışmacılardan Suna'yı eleme potasına göndermiş ve Suna tarafından protesto edilmişti. Her ne kadar yarışmacılar arasındaki olay sonradan tatlıya bağlansa da arka planda kavgaların çıktığı iddia ediliyor.

ABD'de paylaşımlar yapmaya devam ediyor

MasterChef yarışmacısı ibaresini sosyal medya hesabından kaldıran Cemre Uyanık, şu anda ABD'de bulunuyor. New York'tan paylaşımlar yapma ya devam eden yarışmacı programdan elendiği yönünde çıkan iddialara ilişkin de sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Elenme gibi bir durumun söz konusu olmadığını söyleyen Cemre Uyanık, hayatının Masterchef yarışmasından ibaret olmadığını bundan sonra sosyal medya hesabından bazı şeyler dışında paylaşım yapmayacağını söyledi. Bundan sonra biraz işine odaklanması gerektiğini söyleyen Cemre Uyanık kısa süre sonra yaptığı bu paylaşımı sosyal medya hesabından kaldırdı.

Cemre'nin elenmesine kesin gözüyle bakılıyor

TV8 ekranlarında haftada 4 gün yayınlanan MasterChef yarışmasının çekimleri 2 hafta önceden yapılıyor. Yani Cemre Uyanık bu hafta MasterChef yarışmasında olmaya devam edecek. Ancak gelecek bölümlerde elenmesine kesin gözüyle bakılan yarışmacının Kendi isteği ile mi ayrıldığı yoksa diskalifiye mi edildiği izleyiciler tarafından çok merak ediliyor. Cemre Uyanık hakkında yaşanan son gelişmeleri ilerleyen bölümlerde göreceğiz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@