Modacı Gülnur Güneş'in düğününde Tarkan ve Ebru Gündeş düet yaptı

Ünlülerin modacısı Gülnur Güneş, dün akşam düzenlenen düğün töreniyle Yiğit Doğan Çelik ile hayatını birleştirdi. Çok sayıda ünlü ismin katıldığı düğünde Tarkan ve Ebru Gündeş'in düeti geceye damga vuran olay oldu.

Modacı Gülnur Güneş'in düğününde Tarkan ve Ebru Gündeş düet yaptı

Ünlü modacı Gülnur Güneş, dün akşam Four Seasons Hotel’de gerçekleşen görkemli düğünle Yiğit Doğan Çelik ile evlendi. Ünlü isimler düğüne adeta akın ederken Ebru Gündeş gecede sahne aldı. Tarkan'ın sahneye çıkarak Ebru Gündeş ile düet yaptığı dakikalar ise davetlileri adeta mest etti.

Şeyma Subaşı paylaştı

Modacı Gülnur Güneş’in düğününde sahne alan Ebru Gündeş davetliler arasında bulunan Megastar Tarkan'ı sahneye davet etti. Tarkan'ın sahneye çıkmasının ardından ikili Gül Döktüm Yollarına şarkısında düet yaptı. Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı o anları Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaştı. Şarkının ardından Ebru Gündeş, sahnede kendisine eşlik ettiği için Tarkan’a teşekkür etti.

Davetliler telefonlarına sarıldı

Gecenin en ilginç olaylarından biri Tarkan ve Ebru Gündeş'in düeti oldu. Bu sırada da salonda bulunan davetlilerin tamamı telefonlarına sarılarak o anları kayıt altına aldı. Dün akşam sosyal medyada en çok paylaşılan görüntülerden biri de bu düet oldu.

Tarkan ve Nur Yerlitaş'ın fotoğrafı olay yarattı

Çok sayıda ünlü ismin katıldığı düğün töreninde katılanlardan biri de modacı Nur Yerlitaş oldu. Ağır bir beyin ameliyatı geçirdikten sonra yeniden hayata Dönen Nur Yerlitaş ve Tarkan’ın beraber çektirdiği fotoğraf sosyal medyayı salladı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü