Müge Anlı İle Tatlı Sert'te Zeynep Ergül'ün evinde ceset parçaları bulundu

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında günlerdir Zeynep Ergül'ün karıştığı olaylar konuşuluyordu. Cinayete kurban gittiği tespit edilen Mehmet Muharrem Elbay'ın kemik parçaları Zeynep Ergül'ün evinde bulundu.

Müge Anlı İle Tatlı Sert'te Zeynep Ergül'ün evinde ceset parçaları bulundu

ATV’de hafta içi her sabah yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir cinayet daha aydınlatıldı. 3 yıl önce Sır Gibi ortadan kaybolan Mehmet Muharrem Elbay olayını araştıran Müge Anlı, geçtiğimiz günlerde stüdyo konuk olan Zeynep Ergül'ün bu olayla ilgisi olduğunu tespit etmişti. Canlı yayında yapılan araştırmalar sonucunda Cahit Ergül, Mustafa Ergül ve 2 Kişi daha tutuklanmıştı. Zeynep Ergül’ün cezaevinde bulunan eski eşinin de bu cinayetle ilgisi olduğu ortaya çıkmıştı.

Evinde kemik parçaları bulundu

Gaziantep'te yaşayan Zeynep Ergül, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına aslında kızını aramak için konuk olmuştu fakat daha sonra cinayet şüphelisi Cahit Ergül’ün kardeşi olduğu belirlenmişti. Müge Anlı ve ekibinin yaptığı araştırmalar sonucunda cinayet gün yüzüne çıktı. Olay ile ilgili olarak savcılık ve polis düğmeye basarken, dün Müge Anlı ile Tatlı Sert programını röportaj veren bir izleyicinin ifadesi doğrultusunda Zeynep Ergül'ün evinde bulunan kömürlükte arama yapıldı. Yapılan arama sonucunda Mehmet Muharrem Elbay’a ait olduğu düşünülen kemikler kömürlükte gömülü halde bulundu.

Zeynep Ergül tutuklandı

Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün canlı yayında programın sunucusu Müge Anlı yaşanan gelişmeleri aktardı. Evde kemik parçaları bulunduktan sonra Zeynep Ergül'ün gözaltına alındığını belirten Müge Anlı, gece saatlerinde yapılan işlemlerinin tamamlanmasının ardından da tutuklanarak cezaevine gönderildiği açıkladı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@