Müge Anlı ne zaman başlayacak? Müge Anlı ile Tatlı Sert dönüş tarihi belli oldu

Müge Anlı ne zaman başlayacak? ATV ekranlarında gündüz kuşağında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programını yakından takip eden izleyiciler bir süredir bant kaydı olarak devam eden programın ne zaman başlayacağını araştırıyordu. Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayın tarihi nihayet belli oldu. Peki Müge Anlı ne zaman ekranlara geri dönüyor?

Müge Anlı ne zaman başlayacak? Müge Anlı ile Tatlı Sert dönüş tarihi belli oldu

Müge Anlı ile Tatlı Sert Türkiye'de koronavirüs önlemlerinin başlaması ile birlikte canlı yayınlarını ara vermiş ve eski bölümleri bant kaydı olarak verilmeye başlanmıştı. Bant kaydı olarak yayınlanan bölümleri bile izlenme rekorları kıran programın yeniden ekranlara döneceğini tarih izleyiciler tarafından merakla araştırıyordu. Herkesin merakla beklediği Müge Anlı ile Tatlı Sert ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı nihayet belli oldu. Peki Müge Anlı ne zaman başlayacak?

Müge Anlı ne zaman başlayacak?

banner32
ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümleri ile 1 Haziran 2020 tarihinden itibaren canlı olarak ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Ramazan Bayramı'nın ardından koronavirüs birilerinin gevşemeye başlaması ile birlikte Müge Anlı'da ekranlara geri dönecek ve artık yeniden izleyiciyle buluşmaya başlayacak.

Programı yakından takip eden izleyiciler çok sevindi

ATV ekranlarının gündüz kuşağında fenomen haline gelen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert her gün reyting sıralamasında ilk 10'a girmeyi başarıyordu. Sevilen programı yakından takip eden izleyiciler uzun süreden beri ekranlardan uzak olan Müge Anlı'yı çok özlediklerini sık sık sosyal medyada dile getiriyordu. Müge Anlı'da ekranlarda olmayı çok özlediğini söylerken nihayet yeni bölümlerin yayınlanacak olması ile birlikte izleyiciler de büyük bir sevinç yaşadı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@