O Ses Türkiye’den ayrılan jüri üyesi kim? Sosyal medyadan duyurdu

TV8 ekranlarının sevilen şarkı yarışması O Ses Türkiye’nin yeni sezonunda bir ayrılık yaşanacağının sinyalleri kanalın sahibi Acun Ilıcalı tarafından açıklanmıştı. Yarışmadan ayrılan jüri üyesi belli oldu.

EĞLENCE 02.06.2020, 10:48 02.06.2020, 10:55 Sema Topbaş
O Ses Türkiye’den ayrılan jüri üyesi kim? Sosyal medyadan duyurdu

TV8 ekranlarının sevilen şarkı yarışması O Ses Türkiye’nin yeni sezonunda bir ayrılık yaşanacağının sinyalleri kanalın sahibi Acun Ilıcalı tarafından açıklanmıştı. Yarışmadan ayrılan jüri üyesi belli oldu. Dün akşam saatlerinde sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan ünlü sanatçı Seda Sayan, yorulduğu için yarışmanın jüri üyeliğinden ayrıldığını belirtti.

Değişiklik Olacağını Açıklamıştı

TV8 kanalının sahibi ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, geride bıraktığımız günlerde sosyal medya üzerinden katıldığı bir yayında O Ses Türkiye yarışması hakkında önemli bir bilgi paylaşmıştı. Yarışmanın yeni sezonunda jüri üyeleri arasında bir değişiklik olacağını söyleyen Ilıcalı, seyirci değişikliği seviyor demişti. Bu açıklamalar sonrasında merak edilen ayrılık haberi Seda Sayan’dan geldi.

Sosyal Medyadan Paylaştı

O Ses Türkiye jüri koltuğunda oturan Murat Boz, Hadise, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan arasından hangi ismin yarışmadan ayrılacağı herkes tarafından merak ediliyordu. Seda Sayan’ın dün akşam saatlerinde sosyal medya hesabı üzerinden fanlarıyla yaptığı yazışma her şeyi ortaya çıkardı. Temiz Magazin muhabiri Seyhan Erdağ'a konuyla ilgili açıklamada bulunan ünlü sanatçı,‘Seyhancığım bana soruldu O Ses devam mı, ben de Mart’ta zaten el sıkıştım Yemekteyiz’e, O Ses Türkiye bitti. Mart’ta biz el sıkıştık Acun’la.’ ifadelerine yer verdi. 

‘Geçen Sezon Çok Agresiftim’

O Ses Türkiye ile birlikte yine TV8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz programının da sunuculuğunu yapan Sayan, çok yorulduğunu ve geçen sezon yorgunluktan dolayı çok agresif olduğunu dile getirdi. Hem O Ses, hem Yemekteyiz hem de konserlerinin aynı anda devam ettiğini söyleyen ünlü sanatçı, jüri üyeliğinden ayrılacağı yönündeki haberleri de böylece doğrulamış oldu.

Seda Sayan ve O Ses Türkiye
 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@