Onur Büyüktopçu'nun yüzü yine gülmedi Damat Bayıldı final yaptı

TV8’de Yemekteyiz isimli yarışma programındaki koltuğunu Seda Sayan'a kaptıran Onur Büyüktopçu, yeni sezonda Show TV ekranlarında Damat Bayıldı isimli yarışma programı ile izleyicilerin karşısına çıkmaya başlamıştı.

EĞLENCE 17.10.2019, 19:38 Kübra Kozbay
Onur Büyüktopçu'nun yüzü yine gülmedi Damat Bayıldı final yaptı

Oyuncu Onur Büyüktopçu geçtiğimiz sezonlarda TV8 ekranlarında Yemekteyiz isimli bir yarışma programı sunuyordu. Ancak yeni sezonda yarışmaya Onur Büyüktopçu yerine Seda Sayan getirildi. Yarışmadaki koltuğunu kaybeden Onur Büyüktopçu ise Show TV'de anlaşarak Damat Bayıldı isimli yarışma programını sunmaya başladı. Ancak Damat Bayıldı yarışmasının reytingleri bekleneni veremedi.

Yarışmanın fişi geçtiğimiz günlerde çekilmişti

banner32
Show TV ekranlarında yayınlanan Damat Bayıldı yarışması reytinglerde beklenen başarıyı gösteremediği için geçtiğimiz günlerde final kararı alınmıştı. Final dedikoduları kulislerde dolaşmaya başlasa da ne Onur Büyüktopçu ne de Show TV bu konuda net bir açıklama yapmamıştı. Ancak beklenen son geldi ve Onur Büyüktopçu'nun programının final yapmasına karar verildi. Yeni sezonda büyük umutlarla Show TV ile anlaşan Onur Büyüktopçu, yarışmasının sona ermesi ile birlikte büyük hayal kırıklığı yaşadı.

Yeni projeye başlayacak mı?

İzleyicinin ekranlarda görmek istediği isimlerden biri olan Onur Büyüktopçu, Yemekteyiz yarışması ile aslında başarılı bir performans gösteriyordu. Karşısında Zuhal Topal ve Esra Erol gibi başarılı isimler olmasına rağmen iyi bir grafik sergileyen Onur Büyüktopçu, yeni sezonda başka bir formatta yine yemek yarışması ile ekranlara gelmişti. Damat Bayıldı yarışmasını yayından kaldırıldıktan sonra başarılı oyuncu yeni bir proje ile ekrana gelecek mi şimdiden merak konusu oldu. Sosyal medyada takipçileri de yarışmanın yayından kaldırılmasına tepki gösterdi. Ancak Show TV yönetimi reytinglerdeki kötü gidişata dur demek zorundaydı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@