Savaşçı dizisi 89. bölüm Fox TV'nin yayın akışından çıkarıldı

FOX TV’nin en çok izlenen dizisi Savaşçı 89. bölüm ile merakla bekleniyordu. Yılbaşında kanalların reklam anlaşmaları nedeniyle ara veren diziler bu hafta yayına başlarken Savaşçı dizisinin yeni bölümü FOX TV'nin yayın akışından çıkarıldı.

EĞLENCE 07.01.2020, 11:42 07.01.2020, 22:09 Melek Eren - melek.eren@canlihaber.com
Savaşçı dizisi 89. bölüm Fox TV'nin yayın akışından çıkarıldı

FOX TV'de 4 sezondan bu yana ekran macerasına devam eden Savaşçı dizisi reyting sıralamasında da en çok izlenen dizilerden olmaya devam ediyor. Sosyal medyada da geniş yankı uyandıran dizinin yeni bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Pazar Akşamları ekranlara gelen sevilen dizinin izleyicilerine ise kötü haber geldi. Savaşçı 89. yeni bölüm FOX TV'nin yayın akışından çıkarıldı.

Savaşçı 89. bölüm ne zaman

Türk Silahlı Kuvvetlerinin en gözde birimlerinden olan bordo bereli askerlerin hikayelerini anlatan dizi binlerce kişi tarafından yakından takip ediliyor. Başarılı oyuncu kadrosu ile de izleyicilerden tam not almayı başaran dizinin başrollerinde Murat Serezli, Berk Oktay, Sarp Leventoğlu, Gaye Turgut Evin ve daha birçok isim yer alıyor. Savaşçı 88. son bölüm ile izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarırken yeni bölümü merakla bekleniyordu. Ancak yeni bölümü sabırsızlıkla bekleyen izleyicilere kötü haber geldi. Savaşçı dizisi bu hafta Fox TV'nin yayın akışı içerisinde yer almıyor. Savaşçı 89 bölüm ile 19 Ocak Pazar akşamı izleyici ile buluşacak.

Son bölüm oldukça heyecanlı bitmişti

Savaşçı dizisinin çekimleri Eskişehir'de yapılırken zorlu kış şartlarına kar yağışı eklenince çekimleri sekteye uğradığı öğrenildi. Son bölümü oldukça Heyecanlı biten dizinin yeni bölümünü bekleyen izleyiciler biraz daha beklemek zorunda kalacak.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@