Survivor 2 Temmuz 2020 ödül oyununu hangi takım kazandı? Oyunda talihsiz sakatlık

Survivor 2020’nin bu akşam yayınlanan yeni bölümünde yine kıyasıya rekabetle dolu bir ödülü oyunu oynandı. İlk olarak kaptanlık oyununun oynadığı yeni bölümde kırmızı ve mavi takımın kaptanları belli oldu.

EĞLENCE 03.07.2020, 00:25 03.07.2020, 00:29 Sema Topbaş
Survivor 2 Temmuz 2020 ödül oyununu hangi takım kazandı? Oyunda talihsiz sakatlık

Survivor 2020’nin bu akşam yayınlanan yeni bölümünde yine kıyasıya rekabetle dolu bir ödülü oyunu oynandı. İlk olarak kaptanlık oyununun oynadığı yeni bölümde kırmızı ve mavi takımın kaptanları belli oldu. Bu akşam yayınlanan yeni bölümde kaptanlık oyununu kazanan isimler Berkan ve Cemal Can oldu. Cemal Can mavi takımın kaptanı olurken Berkan kırmızı takımın kaptanı olmaya hak kazandı.

Yeni Takımlar Belli Oldu

Artık büyük finale sayılı günler kala Survivor 2020 yarışmacıları son olarak Nisa Bölükbaşı’nın elenmesiyle sadece 6 kişi kaldı. Bu akşam yayınlanan yeni bölümde her hafta iple çekilen kaptanlık oyunu oynandı. Oyunu kazanan isimler ise Berkan ve Cemal Can Oldu. Berkan kırmızı takımın kaptanı olurken takımında Elif Gören ve Barış Murat Yağcı ona eşlik etti. Cemal Can ise mavi takımın kaptanı oldu ve onun takımında da Yasin Obuz ve Sercan Yıldırım yer aldı.

Survivor’da Rekabet Dolu Ödül Oyunu

banner32
Survivor 2020’nin 2 Temmuz Perşembe akşamı yayınlanan yeni bölümünde kaptanlık mücadelesinin ardından kıyasıya bir ödül oyunu mücadelesi ekrana yansıdı. Mavi takım ve kırmızı takım yarışmacıları dondurma, fırında köfte patates, cacık ve dondurma ödülüne kavuşabilmek için adeta her şeylerini ortaya koydu. Oyuna oldukça iyi başlayan mavi takım 10-4’lük skorla ödül oyununun kazananı oldu.

Survivor 2020 Ödül Oyunu

Yasin Sakatlandı

Ödül oyunu oynanırken parkurda talihsiz bir sakatlık yaşandı. Rakibi Berkan’la parkura çıkan Yasin Obuz, bir anda acı içinde kendisini yere bıraktı. Dizinde acılı bir ağrı olduğunu söyleyen yarışmacı ambulansa alınarak hastaneye kaldırıldı. 


 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@