Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven kimdir?

Survivor 2020 şampiyonu Acun Ilıcalı’nın sunumuyla İstanbul’dan yapılan canlı yayınla açıklandı.

EĞLENCE 15.07.2020, 01:18 Sema Topbaş
Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven kimdir?

Survivor 2020 şampiyonu Acun Ilıcalı’nın sunumuyla İstanbul’dan yapılan canlı yayınla açıklandı. Yaklaşık 5 buçuk aylık bir serüvenin sonunda finale kalan Cemal Can Canseven ve Barış Murat Yağcı arasından şampiyon olan isim Cemal Can Canseven oldu. Peki, Survivor 2020’nin şampiyonu Cemal Can Canseven kimdir? Cemal Can Canseven kaç yaşında ve nereli? İşte Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can ile ilgili tüm detaylar…

Survivor 2020 Şampiyonu Belli Oldu

TV8 ekranlarında yayınlanan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği dünyanın en zor yarışmalarından biri olan Survivor 2020’de bir sezon daha geride kaldı. Bu yıl diğer yıllara göre daha zorlu geçen Survivor 2020’nin şampiyonu açıklandı. Finale kalan Cemal Can Canseven ve Barış Murat Yağcı arasından şampiyon olan isim Cemal Can Canseven oldu. Cemal Can’ın şampiyonluğu açıklandıktan sonra ailesi ve yakınları sahneye koşarak bu mutluluğu an be an yaşadı.

banner32
Survivor 2020

Cemal Can Canseven Kimdir?

Survivor 2020 gönüllüler takımında yarışan Cemal Can Canseven’in annesi Rizeli babası ise Selanik göçmenidir. 25 Mayıs 1996 İzmir doğumlu olan Cemal Can, liseye kadar eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra üniversite eğitimi için İstanbul’a taşındı. Üniversite eğitimini Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim Bölümü’nde almaya başlayan Canseven, arkadaşından gelen bir tavsiye ile okulunu dondurarak İstanbul DJ Academy’de DJ’lik eğitimi almaya başladı. DJ’lik üzerine eğitim almaya başlayan Cemal Can, bu alanda uzmanlaştı. Öte yandan Survivor’da samimiyeti ve sempatikliği ile herkesin kalbini kazanan Cemal Can’ın ünlü sosyal medya fenomeni Danla Bilic ile olan yakın arkadaşlığı da çok konuşuldu. Survivor’ın bir bölümünde yakın dostu Danla Bilic ile nasıl tanıştıklarını anlatan Cemal Can, Danla ile arkadaşlıklarının 7-8 seneye dayandığını ve okulda ilk olarak Danla ile tanıştığını söyleyerek onu ne kadar çok sevdiğinden bahsetmişti. 

Cemal Can
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@