Survivor 2020’de 5 iletişim ödülü birden! Survivor 30 Haziran 2020 iletişim ödülünü kim kazandı?

Ekranların uzun soluklu yarışmaları arasında olan Survivor’da yeni sezon bomba gibi devam ediyor. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın hem sunuculuğunu hem de yapımcılığını üstlendiği Survivor 2020’de bu akşam nefes kesen bir iletişim ödülü ekrana gelecek.

EĞLENCE 30.06.2020, 12:39 Sema Topbaş
Survivor 2020’de 5 iletişim ödülü birden! Survivor 30 Haziran 2020 iletişim ödülünü kim kazandı?

Ekranların uzun soluklu yarışmaları arasında olan Survivor’da yeni sezon bomba gibi devam ediyor. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın hem sunuculuğunu hem de yapımcılığını üstlendiği Survivor 2020’de bu akşam nefes kesen bir iletişim ödülü ekrana gelecek. Bütün yarışmacıların iple çektiği ve kazanmayı çok istediği iletişim ödülünün kazananı merakla araştırılıyor. Peki, Survivor 30 Haziran 2020 Salı akşamı iletişim ödülünü kim kazandı? İşte detaylar…

Survivor 2020’de 5 İletişim Ödülü Aynı Anda

Survivor 2020’nin bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde yarışmacılar büyük bir iletişim ödülü için kıyasıya mücadele verecek. Sevdikleriyle iletişim kurmak için her şeylerini ortaya koyacak olan yarışmacıların her biri bu ödülü çok istiyor. Bu akşam yayınlanacak yeni bölümde yarışmayı kazanan takım 5 iletişim ödülüyle birden buluşacak.

Survivor 2020

Cemal Can Sakatlanıyor Mu?

Survivor 30 Haziran 2020 yeni bölüm fragmanında iletişim oyununda uzun zamandır oynanmayan zorlu bir çamur parkuru yarışmacıları bekliyor. Her bir yarışmacının iletişimi ne kadar çok istediği fragmanda bile ekrana yansırken Cemal Can’ın yarış esnasında acılar içinde gözyaşı dökerek kolunu tuttuğu anlar izleyicide büyük bir merak uyandırdı. Survivor 2020’nin sevilen yarışmacısı Cemal Can iletişim oyununda sakatlandı mı? Bu sorunun ve çok daha fazlasının cevabı bu akşam Suvivor 2020’nin yeni bölümünde yanıt bulacak.

Survivor 2020 Cemal Can
 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@