Survivor 2020’de Elenen Yarışmacı Gönüllüler Takımından Ceyhun Uzun Oldu

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2020’de dün akşam yeni bir eleme heyecanı daha yaşandı. Bu hafta iki dokunulmazlık oyunu da kaybeden gönüllüler takımından yapılan elemede Ada konseyinde tartışmalarda yaşandı.

Survivor 2020’de Elenen Yarışmacı Gönüllüler Takımından Ceyhun Uzun Oldu

Tv8'de Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor 2020 yarışmasında heyecan hız kesmeden devam ediyor. Artık Çarşamba akşamları da ekrana gelecek olan Survivor'da dün akşam yeni bir ada konseyi ve eleme heyecanı yaşandı. Bu hafta iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden gönüllüler takımından daha önce eleme adayı olarak Ceyhun Uzun'un ismi çıkmıştı.

En Çok Oy Alan İsimler Yasin ve Yunus Emre Oldu

banner32
Pazar akşamı yapılan SMS oylaması sonucunda en çok oyu alan isimler Yasin ve Yunus Emre oldu. Ada konseyinde Acun Ilıcalı'nın yaptığı açıklamanın ardından Yasin ve Yunus Emre isim çıkardı. Yasin eleme adayı olarak Cemal Can’ın ismini verirken Yunus Emre ise Ardahan'ın ismini söyledi. Ardahan ve Yunus Emre arasında gergin anlar yaşanırken, takım içinde de yavaş yavaş artık karışıklıkların çıkmaya başladığı ortaya çıktı.

Ceyhun Uzun Survivor'a Veda Etti

İngiltere'de yılın polisi seçildikten sonra Acun Ilıcalı tarafından Survivor 2020 yarışmasında davet edilen, yarışmada kızını kanserden kaybettiğini açıkladıktan sonra bütün Türkiye'yi gözyaşlarına boğan Ceyhun uzun dün akşam Survivor'da en az oy alan ve yarışmaya veda eden yarışmacı oldu. Gönüllüler takımının baba gibi gördüğü ve saygı gösterdiği Ceyhun Uzun giderken yarışmacılar tarafından uzun süre alkışlandı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@