Survivor 2020’ye Katılacak Yeni İsimler Belli Oldu

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020 yarışmasında ünlüler takımında daha yarışmanın başında talihsiz olaylar yaşanmış ve Uğur Pektaş ile Şaziye İvegün Üner, sakatlıkları nedeniyle yarışmadan diskalifiye edilmek zorunda kalmıştı. Elenen yarışmacıların yerine Survivor 2020’ye kimler katılacak merak konusu oldu.

Survivor 2020’ye Katılacak Yeni İsimler Belli Oldu

TV8 ekranlarında Acun Ilıcalı'nın sunumuyla yayınlanan Survivor 2020 yarışmasında daha ilk haftadan ünlüler takımında talihsiz olaylar yaşanmıştı. Eski Survivor şampiyonu Uğur Pektaş ve Milli basketbolcu Şaziye İvegün sakatlıkları nedeniyle Survivor'dan diskalifiye edilirken ünlüler takımı da büyük bir moral bozukluğu yaşamıştı. Acun Ilıcalı ayrılan yarışmacıların yerine yeni isimler geleceğini açıklayınca yeni isimlerin kimler olacağı da merak edilmeye başlanmıştı.

Survivor'a katılacak olan yeni isimler belli oldu

Survivor 2020'de Ünlüler takımına katılacak olan yedek yarışmacılar belli oldu. Bu akşam ekranlara gelecek olan Survivor 2020 yeni bölümde İrem Akın ve Erman Altıkardeş ünlüler takımına dahil olacak. Uğur Pektaş ve Şaziye Üner'in diskalifiye olmasının ardından ünlüler takımına katılacak iki yeni isim ile beraber takımın yeniden moral bulması bekleniyor.

İki yarışmacının vedası duygulandırdı

Survivor 2020 ünlüler takımında mücadele eden Şaziye İvegün, çapraz bağların kopması nedeniyle yarışmadan diskalifiye edildi. Ancak Acun Ilıcalı bir güzellik yaparak Şaziye'nin gelecek sene Survivor'da ilk yarışmacı olarak yer alacağını duyurdu. İlk oyunda bir sakatlık geçiren ve dizinde problem olan Uğur Pektaş da yarışmadan diskalifiye edilen diğer bir isim oldu. İki yarışmacı adaya gelerek veda ettikleri sırada hem kendileri hem de yarışmacı arkadaşlara duygusal anlar yaşadı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü