Survivor 5 Mayıs 2020 gönüllüler acunn.com SMS sonuçları ve oy sıralaması

TV8 ekranlarının uzun soluklu yarışma programı Survivor’da bu hafta hangi yarışmacının eleneceği merakla bekleniyor. İzleyiciler tüm haftaların en kritik konseyini heyecanla beklerken acunn.com 5 Mayıs Salı Ünlüler Gönüllüler oy sıralaması sonucu da oldukça merak ediliyor. Bu hafta elenecek yarışmacının ünlülerden mi yoksa gönüllülerden mi olacağı sorusu atılan SMS’ler sonucunda belli olacak.

EĞLENCE 05.05.2020, 20:23 21.06.2020, 02:10 Sema Topbaş
Survivor 5 Mayıs 2020 gönüllüler acunn.com SMS sonuçları ve oy sıralaması

TV8 ekranlarının uzun soluklu yarışma programı Survivor’da bu hafta hangi yarışmacının eleneceği merakla bekleniyor. İzleyiciler tüm haftaların en kritik konseyini heyecanla beklerken acunn.com 5 Mayıs Salı Ünlüler Gönüllüler oy sıralaması sonucu da oldukça merak ediliyor. Bu hafta elenecek yarışmacının ünlülerden mi yoksa gönüllülerden mi olacağı sorusu atılan SMS’ler sonucunda belli olacak. Bu hafta eleme adayı ilk olarak gönüllüler takımından ikinci defa oynanan dokunulmazlık oyunu sonucunda da ünlüler takımından çıkmıştı. Gönüllüler takımı eleme adayı olarak Berkan’ı yazarken ünlüler takımı ise strateji yaptıklarını söyleyerek Mert’i eleme adayı olarak çıkarmıştı. Peki, 5 Mayıs 2020 Salı gönüllüler acunn.com oy sıralaması ve SMS sonuçları nasıl? İşte detaylar…

Gönüllüler Takımı Eleme Adayı Berkan 

Bu hafta oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı elenmesi için Berkan2ın adını yazmış ve Berkan oy çokluğuyla haftanın ilk eleme adayı olmuştu. Pozitifliği ve enerjisinin yüksekliğiyle dikkat çeken Berkan’ın adadan elenip elenmeyeceği merakla beklenirken gönüllüler takımına ünlüler takımından transfer olan yarışmacının performans sıralamasında ilk sırada yer alması dikkatlerden kaçmadı. Sadece 2 oyun kaybettiği için takım arkadaşları tarafından eleme adayı gösterilmesine tepki gösteren Berkan Survivor yarışmasında yoluna devam etmek için ne kadar istekli olduğunu sık sık dile getiriyor.

Survivor 5 Mayıs 2020 acunn.com gönüllüler SMS sıralaması 

Suvivor 5 Mayıs 2020 Salı acunn.com gönüllüler SMS sıralaması açıklandı. Survivor 5 Mayıs 2020 Salı günü gönüllüler takımı eleme adyları Berkan, Cemal Can ve Yasin oldu. Survivor 5 mayıs 2020 Salı günü SMS sıralaması şu şekilde oldu:

1- Barış

banner32
2- Ardahan

3- Berkan

4- Nisa 

5- Yasin

6- Cemal Can 

7- Evrim
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@