Survivor 7 Temmuz 2020 Salı kim elendi?

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen ve dünyanın en zor yarışması olan Survivor’da bu akşam heyecan dolu bir eleme gecesi yaşanacak.

EĞLENCE 07.07.2020, 12:12 08.07.2020, 00:22 Sema Topbaş
Survivor 7 Temmuz 2020 Salı kim elendi?

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen ve dünyanın en zor yarışması olan Survivor’da bu akşam heyecan dolu bir eleme gecesi yaşanacak. Haftanın bireysel dokunulmazlık oyunları oynandı ve dokunulmazlık oyunlarının kazananları ile eleme adayı olarak potaya giren yarışmacılar belli oldu. Peki, bu akşam yayınlanacak yeni bölümde büyük finale sadece günler kala adaya ve hayallerine hangi yarışmacı veda edecek? İşte detaylar…

Eleme Potasında Kimler Var?

Survivor 2020’de artık sona doğru yaklaşırken bu akşam bir yarışmacı daha hayallerine ve şampiyonluğa veda edecek. Aylardır zorlu ada şartlarında başta açlık ve aile özlemi olmak üzere oldukça büyük bir mücadele veren yarışmacılar artık son düzlüğe geldi. Bu hafta eleme potasına giren isimler Berkan, Sercan ve Yasin oldu. Bu akşam yapılacak olan ada konseyinde adaya ve şampiyonluğa bu üç isimden biri veda edecek.

banner32
Survivor 7 Temmuz 2020

Survivor 2020 Yarışmacıları

Survivor 2020’de zorlu ve mücadele içinde geçen günlerin son bulmasına sayılı günler kalırken artık yarışmacıların sayısı da bir hayli azaldı. Artık herkesin kendi için yarıştığı ve dokunulmazlık oyunlarını alarak adada kalmak için sarf ettiği mücadelede Elif, Berkan, Sercan, Cemal Can, Barış ve Yasin olmak üzere sadece 6 yarışmacı yola devam ediyor. Bu akşam yapılacak eleme sonrasında bu 6 yarışmacı arasından bir kişi daha veda edecek ve yarış 5 kişi olarak devam edecek.

Survivor 2020 Eleme

Survivor 7 Temmuz 2020 Kim Elendi?

Survivor 7 Temmuz 2020’de elenen isim henüz belli olmadı. Bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümde Sercan, Berkan ve Yasin üçlüsünden adaya veda eden isim açıklandı. Survivor yarışmasına ve şampiyonluk hayallerine veda eden isim Sercan Yıldırım oldu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@