Survivor'da Cemal Can ve Barış arasında kavga

Survivor 2020 izleyicileri ekran başına kilitlemeyi devam ediyor. Haftanın ilk ödül oyununda dün akşam gönüllüler ve ünlüler takımı karşı karşıya geldi. İki takımın da artık açlığı iyiden iyiye hissettmeye başladığı yarışma programında ünlüler takımından Barış ve gönüllüler takımından Cemal Can arasında gerginlik yaşandı.

Survivor'da Cemal Can ve Barış arasında kavga

TV8 ekranlarının izlenme rekorları kıran yarışma programı Survivor 2020 dün akşam yeni bölümü ile ekranlara geldi. 21 Şubat Cuma akşamı Survivor 2020 yeni bölümde ünlüler ve gönüllüler takımı ödül oyunu için karşı karşıya geldi. Daha yeni başlamasına rağmen yarışmacıları arasında tartışmalarında başladığı Survivor 2020 yarışmasında dün akşam da Barış ve Cemal Can arasında tartışma çıktı.

Barış itiraz edince Cemal Can patladı

Cemal Can ve Mert arasında yapılan mücadelede kazanan takım ünlüler oldu. Ünlüler takımından Barış oyun sırasında bir hata olduğunu belirterek itiraz etti. Cemal Can’ın Barış’ın bu itirazı sonrası kullandığı sözler ve yaptığı hareket ise ortalığı karıştırdı. Cemal Can o sözlerine karşılık veren Barış saçma salak konuşuyorsun deyince ortalık daha da gerildi.

Birbirlerinin üstlerine yürüdüler

Karşılıklı olarak birbirlerine sert sözlerle yüklenen ikili ortamı daha da gerilmesine yol açarken birbirinin üstüne yürümeye kadar işi götürdü. Bunun üzerine iki yarışmacının da takım arkadaşları araya girerek olayını daha fazla büyümeden durmasına yardımcı oldu.

Erzak oyununu gönüllüler kazandı

Survivor son bölümde yarışmacılar erzak oyunu oynadı. Ödül oyunu Acun Ilıcalı'nın sunumuyla ekranlara gelirken çamurlu parkurda oldukça zor bir mücadele yaşandı. Yarışmada üstünlük sağlayan takımı gönüllüler olurken erzak ödülünde gönüllüler kazandı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü