Survivor’a damga vuran Sercan ve Nisa arasındaki aşk iddialarına Acun Ilıcalı’dan açıklama geldi

TV8 ekranlarının uzun soluklu yarışma programı Survivor heyecanlı mücadeleleri ve yarışlardaki adrenalinle hız kesmeden devam ederken gündeme bomba gibi düşen aşk iddiaları izleyicinin kafasını bir hayli karıştırdı. 

EĞLENCE 09.04.2020, 00:35 Sema Topbaş
Survivor’a damga vuran Sercan ve Nisa arasındaki aşk iddialarına Acun Ilıcalı’dan açıklama geldi

TV8 ekranlarının uzun soluklu yarışma programı Survivor heyecanlı mücadeleleri ve yarışlardaki adrenalinle hız kesmeden devam ederken gündeme bomba gibi düşen aşk iddiaları izleyicinin kafasını bir hayli karıştırdı. Survivor yarışmacısı Sercan’ın diğer yarışmacı Nisa’dan hoşlandığı iddiaları gündeme bomba gibi düşerken yarışmanın sunucusu Acun Ilıcalı’dan bu iddialara ilk açıklama geldi. Peki, Sercan ve Nisa arasında aşk var mı? Acun Ilıcalı iki yarışmacı arasındaki aşk iddialarına ne dedi? İşte detaylar…

Survivor’da Sercan ve Nisa Arasında Şaşırtan Aşk İddiası

Survivor 2020 tüm heyecanıyla devam ederken yarışmada yaşanan gelişmeler her geçen gün izleyiciyi şaşırtmaya devam ediyor. Son olarak Survivor yarışmacıları Sercan ve Nisa arasında bir yakınlaşma olduğu ve Sercan’ın Nisa’dan hoşlandığı iddia edilmişti. İddiaya göre, geçtiğimiz hafta kavga eden Sercan ve Barış oyun esnasında oldukça gerilmiş ve iki isim takım arkadaşlarının araya girmesiyle sakinleşebilmişti. Sercan kavganın sebebinin kendisinin Barış’a verdiği sırrı tutmaması ve ada değiştirdikten sonra karşı taraf söylemesi olduğunu ifade etmişti. Yine başka bir iddiaya göre Sercan’ın Barış’a verdiği büyük sırrı Nisa’dan hoşlanmasıydı. Sosyal medya bu olayla çalkalanırken Sercan’ın bardağındaki bir detay aşk iddialarını güçlendirmişti. Sercan’ın adada kullandığı bardağına S ve N harflerini kazıması dikkatli gözlerden kaçmadı.

banner32

Sercan Nisa’ya jest Yaptı

Survivor 2020’nin yayınlanan fragmanında yine Sercan ve Nisa ikilisi dikkat çekti. Açık arttırma oyunundan sonra yarışmacılar, kazandıkları paralarıyla sevdikleri yemekleri almaya çalışırken Sercan’ın Nisa’ya yaptığı jest dikkatlerden kaçmadı.

Acun Ilıcalı’dan Aşk İddialarına İlk Açıklama

Survivor 2020’nin sunucusu olan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ise bugün yaptığı canlı yayında söz konusu aşk iddiaları ile ilgili ilk kez konuştu. Ilıcalı, Sercan’ın Nisa’ya karşı bir olduğunu görebildiğini söylerken Nisa’nın Sercan’a karşı bir ilgisi olup olmadığını henüz göremediğini söyledi. Konu hakkında çok yorum yapmak istemediğini söyleyen Acun Ilıcalı, olup biteni kendilerinin de ekranlardan izlediklerini ifade etti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@