Survivor’da haftanın eleme adayları kimler? 6 Temmuz 2020 bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2020’de şampiyonun belli olacağı büyük finale sayılı günler kala artık her bölüm ayrı bir heyecan ve merak uyandırıyor.

EĞLENCE 06.07.2020, 20:38 07.07.2020, 12:00 Sema Topbaş
Survivor’da haftanın eleme adayları kimler? 6 Temmuz 2020 bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2020’de şampiyonun belli olacağı büyük finale sayılı günler kala artık her bölüm ayrı bir heyecan ve merak uyandırıyor. Son haftalarda oynanan bireysel dokunulmazlık oyunları izleyicinin nefesini keserken bu akşam yayınlanacak yeni bölümde haftanın son bireysel dokunulmazlık oyunu oynanacak ve eleme potasına bir isim daha çıkacak.

Sercan’dan Muhteşem Performans

Bireysel dokunulmazlık oyunlarını kazanmak ve şampiyonluk yolunda kendilerini garantiye almak isteyen yarışmacılar oynanan her oyunda büyük mücadeleleri ve hırslarıyla şampiyonluğu ne kadar istediklerini gösteriyor. Geçtiğimiz hafta üst üste üç bireysel dokunulmazlığı kazanan ve muhteşem performansıyla herkesi kendisine hayran bırakan Sercan Yıldırım, bu hafta ise birinci bireysel dokunulmazlığı kazanarak dört kez bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacı oldu. Sercan, elenmesi için Berkan’ın adını verdi.

İkinci Bireysel Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

banner32
Survivor 2020’de dün akşam yayınlanan ikinci bireysel dokunulmazlığı ise Cemal Can Canseven kazandı. Son günlerde hızına hız katan Survivor’un hırlı yarışmacılarından Cemal Can, elenmesi için Sercan’ın ismini söyledi. Böylece eleme potasına çıkan iki isim Berkan ve Sercan oldu.

Survivor 2020 Sercan Berkan

Üçüncü Bireysel Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Survivor 6 Temmuz 2020’de haftanın son dokunulmazlık oyununda kazananın kim olacağı merakla bekleniyordu. Survivor 20202nin yayınlanan yeni bölümünde üçüncü bireysel dokunulmazlığın kazananı belli oldu. Son dönemin en başarılı isimlerinden olan Sercan Yıldırım üçüncü dokunulmazlığın sahibi oldu ve elenmesi için Yasin Obuz'un ismini söyledi.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@