Survivor’da neler oluyor? Acun Ilıcalı Yasin’i neden kovdu?

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2020’nin yayınlanan yeni böüm fragmanında Acun Ilıcalı’nın Yasin’i oyundan kovması gündeme bomba gibi oturdu. Yarışmada finale doğru yaklaşılırken yarışmacılar arasındaki gerginliğinde bir hayli arttığı görülüyor.

EĞLENCE 09.05.2020, 13:42 Sema Topbaş
Survivor’da neler oluyor? Acun Ilıcalı Yasin’i neden kovdu?

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2020’nin yayınlanan yeni böüm fragmanında Acun Ilıcalı’nın Yasin’i oyundan kovması gündeme bomba gibi oturdu. Yarışmada finale doğru yaklaşılırken yarışmacılar arasındaki gerginliğinde bir hayli arttığı görülüyor. Takım arkadaşı Evrim’e bağıran Yasin’i gören ve duruma oldukça sinirlenen Acun Ilıcalı, gönüllüler takımı yarışmacısı Yasin’i oyundan kovdu.

Ödül Oyunu Gönüllülerin Oldu

banner32
Dün akşam yeni böümüyle ekrana gelen Survivor 2020’de haftanın ilk ödül oyununu gönüllüler takımı kazandı. Ünlüler takımı oyuna oldukça iyi başlarken ellerindeki avantajı bir anda kaybettiler ve gönüllüler takımı muhteşem sayılarla ödüle hak kazandı. Oyun içinde ünlüler takımından Sercan ile gönüllüler takımından Ardahan arasında ufak bir gerilim yaşandı. Ersin ev Ardahan’ın oynadığı oyunun sonrasında oyunu kazanan Ardahan’ın sevinç gösterisine sinirlenen Sercan, ‘Şaklabanlık yapma’ diyerek Ardahan’ı hedef aldı. Ardahan ise rakip takım yarışmacısının bu sözlerine, ‘Sen kendine baksana’ şeklinde yanıt verdi.

Fragmanda Yasin Gerginliği

Gönüllüler oyunun sonunda kazanan taraf olurken geceyi orman evinde geçirdiler ve akşam yemeği olarak kocaman bir steak, baharatlı elma dilimli patates daha sonrasında ise 3 katlı büyük bir pastayla karınlarını doyurdular. Survivor 2020’nin bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölüm fragmanı da izleyiciyle buluştu. Fragmanda, ünlüler ve gönüllüler arasında oynanan dokunulmazlık oyunu esnasında gönüllüler takımı yarışmacısı Yasin’in takım arkadaşı Evrim’e bağırması ve söyledikleri Acun Ilıcalı’yı bir hayli sinirlendiriyor. Daha önce Yasin’i kadınlara karşı davranışları konusunda uyaran Acun Ilıcalı, ‘Yasin oyundan çık git’ diyerek yarışmacıyı oyundan kovuyor. Oyunun ardından haftanın ilk eleme adayanının belirleneceği ada konseyinde de gerginliğin devam ettiği görülüyor. Olayın detayları ve tüm yaşananlar bu akşam yayınlanacak olan yen bölümde ortaya çıkacak.

Yasin ve Evrim
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@