Temizlik Benim İşim 23 Mart 2020 haftanın ilk günü puanlaması

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve herkese temizliği sevdiren yarışma programı Temizlik Benim İşim’de yeni hafta 5 yeni yarışmacı ile yine bomba gibi başlıyor. Haftanın ilk gününde yine yarışmacılar arasında yapılacak kura çekimi ile günü yarışmacısı belirlenecek. 

EĞLENCE 23.03.2020, 14:43 23.03.2020, 15:54 Sema Topbaş
Temizlik Benim İşim 23 Mart 2020 haftanın ilk günü puanlaması

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve herkese temizliği sevdiren yarışma programı Temizlik Benim İşim’de yeni hafta 5 yeni yarışmacı ile yine bomba gibi başlıyor. Haftanın ilk gününde yine yarışmacılar arasında yapılacak kura çekimi ile günü yarışmacısı belirlenecek.  Temizlik Benim İşim 23 Mart 2020 yeni haftanın ilk bölümünde 5 yeni yarışmacı arasında çekilecek kura sonucu yarışacak isim belli olacak. Kuranın ardından belli olan yarışmacı ile yarışmanın eğlenceli sunucusu Kadir Ezildi 4 saatlik bir temizliğe başlayacak. Peki, Temizlik Benim İşim 23 Mart 2020 yeni haftanın ilk gününde neler yaşandı? 

banner32
FOX TV ekranlarında eğlenceli tavırları ve enerjisiyle herkese temizliği sevdiren Kadir Ezildi’nin sunumuyla ekrana gelen temizlik yarışması Temizlik Benim İşim’de her hafta 5 yarışmacı 10 bin liralık ödülün sahibi olmak için birbiriyle kıyasıya yarışıyor. Her hafta en iyi temizliği yaparak ödülün sahibi olmak isteyen yarışmacılar 4 saatlik temizliğin ardından rakiplerinden ve Kadir Ezildi’den puanlarını alıyor ve haftanın sonunda en yüksek puanı alan isim haftanın birincisi olarak 10 bin liralık ödülün sahibi oluyor. Temizlik Benim İşim’de yeni haftanın ilk gününde yaşananlarla ilgili tüm detaylar haberimizde…

En İyi Temizliği Yapan Para Ödülünün Sahibi Oluyor

Hafta içi her gün kıyasıya temizliğin yarıştırıldığı Temizlik Benim İşim’de iddialı ve yepyeni yarışmacıların mücadelesi devam ediyor. Bu haftada yepyeni 5 yarışmacı en iyi temizliği yaparak haftanın son gününde en yüksek puanı almak ve rakiplerini geçerek 10 bin liralık ödülün sahibi olmak için yarışacak. 

Temizlik Benim İşim 23 Mart 2020 Günün Puanlaması ve Birinci Olan isim

Temizlik Benim İşim 23 Mart 2020 yeni haftanın ilk gününde çekilen kura sonucunda haftanın ilk günü yarışmacısı Büşra Hanım oldu. Haftanın ilk günü yarışmacısı olan Büşra Hanım oldukça zorlayıcı bir evle karşılaştı. 4 saatlik temizliğin sonunda kendisine düşen evin temizliğini tamamlayamayan Büşra Hanım rakiplerinden toplamda 13 puan alarak gününü tamamladı.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@