Temizlik Benim İşim 27 Mart 2020 haftanın birincisi

FOX TV ekranlarında titizliği ve temizliği ile Türkiye’ye kendini sevdiren İSİM Kadir Ezildi’nin sunumuyla ekrana gelen Temizlik Benim İşim’de bir haftanın finali bölümü daha ekranlarda. Yepyeni yarışmacıların en iyi temizliği yapmak ve rakiplerine karşı en yüksek puanı almak için çabaladığı yeni haftanın son gününde heyecanlı bir final bölümü sizleri bekliyor.

EĞLENCE 27.03.2020, 13:53 27.03.2020, 16:09 Sema Topbaş
Temizlik Benim İşim 27 Mart 2020 haftanın birincisi

FOX TV ekranlarında titizliği ve temizliği ile Türkiye’ye kendini sevdiren İSİM Kadir Ezildi’nin sunumuyla ekrana gelen Temizlik Benim İşim’de bir haftanın finali bölümü daha ekranlarda. Yepyeni yarışmacıların en iyi temizliği yapmak ve rakiplerine karşı en yüksek puanı almak için çabaladığı yeni haftanın son gününde heyecanlı bir final bölümü sizleri bekliyor. Yepyeni yarışmacılarla yeni haftada da evlerinize en eğlenceli en rekabet dolu günleri taşıyan Temizlik Benim İşim’de haftanın finali bölümü geldi çattı. Bugün haftanın finali bölümünde yarışacak olan yarışmacı da rakiplerinden ve sunucu Kadir Ezildi’den puanını alacak ve gün sonunda hafta boyunca en yüksek puanı toplayan ve birinci olan yarışmacının ismi açıklanacak.

Temizlik Benim İşim Haftanın Finalinde Yarışan İsim Havva Korkut

banner32
Temizlik Benim İşim’de haftanın finalinden yarışan iisim Havva Korkut. Havva Hanım 47 yaşında apartman görevlisi. Bugün haftanın son günü yarışmacısı olarak haftanın finalinde kendisine verilen 4 saatlik sürede kendisine düşen evi temizleyerek zamanını iyi kullanmak ve temizliğini yetiştirmek için çabalayacak. Diğer günlerde yarışan rakiplerinden çok daha iyi bir temizlik çıkartmak ve süresini iyi kulanarak evinin her yerini temizlemek isteyen Havva Hanım oldukça iddialı ve kendisine temizlik konusunda çok güveniyor. 

Temizlik Benim İşim 27 Mart 2020 Haftanın Finali Birincisi ve 10 Bin Liranın Sahibi 

Temizlik Benim İşim 27 Mat 2020 haftanın finali bölümünde yarışan Havva Hanım temizliğini tamamladı ve rakiplerinden puanlarını aldı. Rakiplerinden toplamda 12 puan alan Havva Hanım bazı yarışmacılar tarafından eleştirildi. Temizlik Benim İşim'de Pazartesi günü yarışmacısı olan Büşra Hanım rakiplerinden 13 puan, Salı günü yarışmacısı Gülhan Hanım rakiplerinden toplamda 11 puan, Çarşamba günü yarışmacısı Vildan Hanım 13 puan ve dün yarışan Özge Hanım toplamda 13 puanın sahibi olmuştu. Yarışmacının sunucusu Kadir Ezildi'nin verdiği puanın ardından Havva Hanım Kadir Ezildi'den aldığı 9 puanla toplamda 21 puanla haftanın birincisi olan ve 10 bin liralık ödülee sahip olan kişi oldu. 
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@