Temizlik Benim İşim 30 Mart 2020 haftanın ilk günü yarışmacısı ve puanı

FOX TV ekranlarında Kadir Ezildi’nin muhteşem sunumuyla ekrana gelen ve evlerinize temizliğin en eğlenceli halini taşıyan Temizlik Benim İşim’de yepyeni yarışmacılarla yine bomba gibi bir hafta başlıyor. Yeni haftada yarışacak olan 5 yarışmacı haftanın finaline kadar kendilerine verilen 4 saatlik sürede en iyi temizliği yapmak için her şeylerini ortaya koyacaklar.

EĞLENCE 30.03.2020, 14:37 31.03.2020, 00:58 Sema Topbaş
Temizlik Benim İşim 30 Mart 2020 haftanın ilk günü yarışmacısı ve puanı

FOX TV ekranlarında Kadir Ezildi’nin muhteşem sunumuyla ekrana gelen ve evlerinize temizliğin en eğlenceli halini taşıyan Temizlik Benim İşim’de yepyeni yarışmacılarla yine bomba gibi bir hafta başlıyor. Yeni haftada yarışacak olan 5 yarışmacı haftanın finaline kadar kendilerine verilen 4 saatlik sürede en iyi temizliği yapmak için her şeylerini ortaya koyacaklar. Hafta içi her gün en eğlenceli ve en rekabetli 5 yarışmacının temizlikteki iddiası ve becerisiyle ekranlara gelen yarışma Temizlik Benim işim’de yine heyecan dolu yeni bir hafta evlerinize konuk olacak. Peki, Temizlik Benim İşim’de 30 Mart 2020 Pazartesi gününde neler yaşandı? Haftanın ilk günü yarışmacısı kim oldu? Temizlik Benim İşim 30 Mart 2020 puan tablosu ve tüm detaylar…

Temizlik Benim İşimde 30 Mart-3 Nisan Haftası

banner32
Geçtiğimiz hafta yine bomba gibi birbirinden iddialı yarışmacıların temizliğini konuşturduğu programda haftanın son günü olan Cuma gününde yarışan Havva Hanım en yüksek puanları alarak yarışmanın birincisi ve 10 bin liralık ödülün sahibi oldu. Peki, yepyeni bir haftanın ilk gününde Temizlik Benim İşim’de yarışacak olan 5 yeni yarışmacı kim? Temizlik Benim işim’de çekilen kura sonucunda haftanın ilk günü yarışmacısı kim oldu? Temizlik Benim İşim 30 Mart 2020’de puan tablosu nasıl?

Temizlik Benim İşim 30 Mart-3 Nisan Haftasında Yarışacak İsimler

FOX TV ekranlarının severek takip edilen temizlik yarışmasında 30 Mart-3 Nisan tarihleri arasında yarışacak olan isimler belli oldu. Sevilen yarışmada bu hafta, 26 yaşında Network Direktörü olan Habibe Durkaya, 56 yaşında ve emekli olan Mürüvet Kurudere, ev hanımı olan 35 yaşındaki Hasibe Aydın, ev hanımı olan 34 yaşındaki Hicran Yarımca ve 27 yaşında olan Hafsa Sarıca yarışacak. Temizlik Benim İşim'in yeni haftasının ilk gün yarışmacısı ise çekilen kura sonucunda Hafsa Sarı oldu. Peki, Hafsa Hanım 4 saatlik temizliğin ardından rakiplerinden kaç puan aldı?

Temizlik Benim İşim 30 Mart 2020 Puan Tablosu

Temizlik Benim İşim 30 Mart 2020 Pazartesi haftanın ilk gününde yarışan yarışmacı Hafsa Hanım kendisine verilen 4 saatlik süre içinde yarışmanın sunucusu Kadir Ezildi'nin de kendisine yardım etmesiyle temizliğini tamamladı. Yepyeni yarışmacılarla 10 bin liralık ödül için başlayan yeni haftada ilk gün yarışmacısı olan Hafsa Hanım rakiplerinden toplamda 11 puan aldı. 
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@