Temizlik Benim İşim yeni bölümü neden yok? Temizlik Benim İşim 6 Nisan 2020 yeni bölüm saat kaçta?

FOX TV ekranlarının sevilen temizlik yarışması Temizlik Benim İşim’in yeni haftanın ilk bölümü merakla beklenirken yarışmanın FOX TV yayın akışında yer almaması herkesi şaşırttı. Severek takip edilen eğlenceli yarışma programının yeni bölümü yayın akışında yer almadı.

EĞLENCE 06.04.2020, 14:27 Sema Topbaş
Temizlik Benim İşim yeni bölümü neden yok? Temizlik Benim İşim 6 Nisan 2020 yeni bölüm saat kaçta?

FOX TV ekranlarının sevilen temizlik yarışması Temizlik Benim İşim’in yeni haftanın ilk bölümü merakla beklenirken yarışmanın FOX TV yayın akışında yer almaması herkesi şaşırttı. Severek takip edilen eğlenceli yarışma programının yeni bölümü yayın akışında yer almadı. Kadir Ezildi ve birbirinden iddialı yepyeni yarışmacıların temizliğini kıyasıya yarıştırdığı program Temizlik Benim İşim’in merakla beklenen 6 NİSAN 2020 yeni bölümünün yayınlanmaması izleyiciyi meraklandırdı. Peki, Temizlik Benim İşim 6 Nisan 3030 yeni bölümü neden yayınlanmadı? İşte detaylar…

Tüm Kanallarda Koronavirüs Salgınına Karşı Tedbir

banner32
Ülkemizde etkisi devam etmekte olan yeni tip koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında tüm TV kanalları dizi ve programların çekimine ara verdi. FOX TV’de diğer kanallar gibi salgına karşı kişi sağlığını tehdit altına atmamak amacıyla bazı önlemler aldı. Hafta içi her gün yayınlanan ve çekimleri dışarıda her gün farklı bir evde yapılan Temizlik Benim İşim yarışmasının çekimlerine de bir süreliğine ara verildi. Sevilen yarışmanın tekrar bölümleri hafta içi her gün FOX TV ekranlarında yer alacak.

Temizlik Benim İşim yeni Bölümleri Ne Zaman Yayınlanmaya Başlayacak?

Yarışmayı severek takip eden ve yeni bölümlerinin yayınlanmayacağı bilgisine ulaşan izleyiciler Temizlik Benim İşim’in yeni bölümlerinin tekrar ne zaman yayında olacağını merak etmeye başladı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında yayınına ara verilen Temizlik Benim İşim programının yeni bölümlerinin yeniden en zaman yayınlanacağı hakkında kanaldan henüz bir açıklama gelmedi. 
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@