Zuhal Topal’la Sofrada 14 Mayıs 2020 günün puanı

Ekranların sevilen ismi Zuhal Topal’ın muhteşem sunumuyla hafta içi her gün evlerinize konuk olan ve birbirinden iddialı yarışmacılarla büyük bir lezzet şöleni yaşatan Zuhal Topal’la Sofrada’nın yeni haftasında yeni yarışmacılar yine bomba gibi tarifler ve en iyi menüyü çıkararak en yüksek puanları toplamak için yarışıyor.

EĞLENCE 14.05.2020, 18:08 15.05.2020, 02:16 Sema Topbaş
Zuhal Topal’la Sofrada 14 Mayıs 2020 günün puanı

Ekranların sevilen ismi Zuhal Topal’ın muhteşem sunumuyla hafta içi her gün evlerinize konuk olan ve birbirinden iddialı yarışmacılarla büyük bir lezzet şöleni yaşatan Zuhal Topal’la Sofrada’nın yeni haftasında yeni yarışmacılar yine bomba gibi tarifler ve en iyi menüyü çıkararak en yüksek puanları toplamak için yarışıyor. Haftanın finaline ve büyük ödülün kazananının belli olmasına sadece 1 gün kala neler yaşanacağı merakla beklenirken bugün Zuhal Topal’la Sofrada’nın yeni bölümünde yarışan isim Feride Aksoy olacak. Peki, Zuhal Topal’la Sofrada 14 Mayıs 2020 Feride Hanım kaç puan aldı? Zuhal Topal’la Sofrada 14 Mayıs 2020 puan tablosu nasıl oldu? İşte detaylar…

Zuhal Topal’la Sofrada Feride Aksoy Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada 14 Mayıs 2020 Perşembe günü yarışmacısı olan Feride Aksoy herkes tarafından merak edilmeye ve araştırılmaya başlandı. 22 yaşında ve 3 yıllık evli olan Feride Hanım 1 çocuk annesi. Feride Hanım yarışmaya kayınvalidesi Nezahat Aksoy ile beraber katıldı. Yemek konusunda büyük bir iddiaya sahip olduğunu ve bugün yaptığı yemeklerin rakip kayınvalideler tarafından çok beğenileceğinden emin olduğunu söyleyen yarışmacı en yüksek puanı da kendisinin alacağından emin.

Zuhal Topalla Sofrada ve Puan

Zuhal Topal’la Sofrada 14 Mayıs 2020 Feride Hanımın Puanı

Zuhal Topal’la Sofrada 14 Mayıs 2020 Perşembe gününde yarışan Feride Hanımın puanı belli oldu. Feride Hanım rakip kayınvalidelerden Şengül Hanımdan 5, Aysel Hanımdan 7, Figen Hanımdan 6 ve Gülseren Hanımdan 4 puan aldı ve toplamda 22 puanın sahibi oldu. Programın sunucusu Zuhal Topal'ın 7 puan verdiği Feride Hanımın toplam puanı 29'a ulaşmış oldu. Bugünün yarışmacısı Feride Hanım kendi gününü tamamlarken yarın Zuhal Topal'la Sofrada'da haftanın finalinde heyecan yine dorukta olacak.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@