Zuhal Topal’la Sofrada 15 Nisan 2020 günün puanı

Zuhal Topal’la Sofrada’da haftanın üçüncü günü yeni yarışmacıyla devam ediyor. Her hafta farklı yarışmacılar ve onların kayınvalideleri ile heyecanlı lezzet yarışını ekranlarınıza getiren Zuhal Topal’la Sofrada’da bu hafta kimin birinci olacağı ve 15 bin liralık ödülü kazanacağı merakla bekleniyor.

EĞLENCE 15.04.2020, 17:34 15.04.2020, 20:01 Sema Topbaş
Zuhal Topal’la Sofrada 15 Nisan 2020 günün puanı

Zuhal Topal’la Sofrada’da haftanın üçüncü günü yeni yarışmacıyla devam ediyor. Her hafta farklı yarışmacılar ve onların kayınvalideleri ile heyecanlı lezzet yarışını ekranlarınıza getiren Zuhal Topal’la  Sofrada’da bu hafta kimin birinci olacağı ve 15 bin liralık ödülü kazanacağı merakla bekleniyor. Zuhal Topal’la Sofrada’nın bugünkü yarışmacısı Özge Söylemez. Özge Hanım bugün en lezziz menüyü çıkartarak rakip kayınvalidelere yemeklerini beğendirmeye çalışacak. Peki, Zuhal Topal’la Sofrada 15 Nisan 2020 Özge Hanım kaç puan aldı? İşte detaylar…

Zuhal Topal’la Sofrada Özge Söylemez Kimdir?

Zuhal Topal’şa Sofrada’nın yeni haftasında üçüncü gün yarışmacısı olan Özge Söylemez yarışmaya kayınvalidesi Esme Hanım ile katıldı. Aslen Urfalı olan Özge Hanım, 25 yaşında bir çocuk annesi Lisans mezunu olan Özge Hanım, 2019 Aralık ayında boşandığını ve şu anda eşi ile nişanlı olduğunu söyledi. Evliliklerinin 6. yılında mola verme kararı alan çift 2019 yılında boşandı daha sonra yeniden bir araya gelme kararı alarak nişanlılık dönemine başladı. Yarışmacı Özge Hanım eşi ile yakında yeniden evleneceğini söylerken sunucu Zuhal Topal duydukları karşısında büyük bir şok yaşadı.

banner32

Özge Hanımın Menüsü

Yeni haftanın üçüncü gününde yarışan Özge Hanım bugün rakip kayınvalidelere, kıtır ekmekli zerdeçallı mercimek çorbası, zeytinli açma, arpa şehriye pilavı, peynir köftesi, tepsi kebabı, etsiz çiğ köfte, mevsim salatası ve vezir parmağı tatlısı ile hitap etti.

Zuhal Topal’la Sofrada 15 Nisan 2020 Günün Puanı

Zuhal Topal’la Sofrada 15 Nisan 2020 Çarşamba gününde Özge Hanım hazırladığı menüsüyle rakip kayınvalidelerden puanını aldı. Özge Hanım, kayınvalide Muazzez Hanımdan 4, Hamide Hanımdan 4, Nejla Hanımdan 4 ve Gül Sinem Hanımdan 6 puan aldı. Programın sunucusu Zuhal Topal ise Özge Hanıma 7 puan verdi ve yarışmacı toplamda 25 puanın sahibi olarak gününü tamamladı.Özge hanımın kendi günlerini atlatan rakiplerinden Pazartesi günü yarışan Elvan Hanım ve Salı günü yarışan Gülben Hanım 30 puanın sahibi olmuştu. Şimdi haftanın finaline 2 gün kala diğer yarışmacıların kaç puan alacağı merakla bekleniyor.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@