Zuhal Topal’la Sofrada 24 Mart 2020 günün puanı

FOX TV ekranlarının severek izlenen yemek yarışması Zuhal Topal’la Sofrada yeni haftanın ikinci gününde ekranlarda. Hafa içi her gün en lezzetli yemekleri yapmak ve rakip kayınvalidelere yemeklerini beğendirerek en yüksek puanı almak için yarışan gelinler haftanın finalinde birinci olarak ödülü kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

EĞLENCE 24.03.2020, 17:38 24.03.2020, 21:18 Sema Topbaş
Zuhal Topal’la Sofrada 24 Mart 2020 günün puanı

FOX TV ekranlarının severek izlenen yemek yarışması Zuhal Topal’la Sofrada yeni haftanın ikinci gününde ekranlarda. Hafa içi her gün en lezzetli yemekleri yapmak ve rakip kayınvalidelere yemeklerini beğendirerek en yüksek puanı almak için yarışan gelinler haftanın finalinde birinci olarak ödülü kazanmak için kıyasıya yarışıyor. Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen yemek yarışmasında yepyeni yarışmacılar yepyeni birbirinden lezzetli yemekleriyle hünerlerini sergiliyor. Peki, Zuhal Topal’la Sofrada 24 Mart 2020’de neler yaşandı? Zuhal Topal’la Sofrada 24 Mart 2020 puan tablosu nasıl oldu? 

FOX TV ekranlarında hafta içi her gün yeni yarışmacılarla ekrana gelen Zuhal Topal’la Sofrada’da yeni haftada yine lezzetli ve rekabet dolu bir yarış var. Birbirinden maharetli gelinler en güzel yemeği yaparak rakip kayınvalidelere yemeklerini beğendirmek ve en yüksek puanı toplayarak haftanın sonunda birinciliğe ulaşmak için birbirleriyle yarışıyor. Hafta içi her gün sofralarınızı şenlendiren yemek yarışmasında bugün neler yaşandı? Zuhal Topal yeni günde kaç puan verdi? 

Günün Yarışmacısı Feruza Diloğlu

banner32
Zuhal Topal'la Sofrada'nın 24 Mart 2020 günü yarışan yarışmacısı Feruza Diloğlu. Feruza Hanım 2 çocuk annesi 5 yıllık evli ve Türkmenistanlı. Kayınvalide Güneş Diloğlu'nun gelini olan ve rakip kayınvalidelere hünerli elleri ile en lezzetli yemekleri tattırmak isteyen Feruza Hanım gün sonunda en yüksek puanı almak ve haftanın finalinde ödülün sahibi olmak istiyor.

Zuhal Topal’la Sofrada 24 Mart 2020 Puan Tablosu

Zuhal Topal’la Sofrada 24 Mart 2020 puanlaması açıklandı. Yeni haftanın ikinci gün yarışmacısı olan Feruza Hanım, balık çorbası, peynirli ızgara böreği, mini pide, pastırmalı humus, antrikot sarma, kızarmış patates, közlenmiş patlıcan, tırnaklı pide, kalifornio ve kırmızı kadife pasta menüsüyle kayınvalidelerin karşısına çıktı. Feruza Hanım gün sonunda, Nilgün Hanımdan 6, Nurten Hanımdan 6, Şükran Hanımdan 5 ve Kadiye Hanımdan 5 puan aldı. Kayınvalidelerden toplamda 22 puan alan yarışmacıya Zuhal Topal'ın verdiği puan ise 8 oldu. Feruza Hanım gün sonunda toplamda 30 puanın sahibi oldu.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@