Zuhal Topal’la Sofrada 26 Mart 2020 günün puanlaması

Hafta içi her gün FOX TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’la Sofrada’da lezzet yarışı devam ediyor. Hafta içi her gün yepyeni yarışmacılar haftanın ödülü olan 10 bin liralık ödüle sahip olmak için kıyasıya rekabet gösterirken en heyecanlı en büyük mücadele en yüksek puanları alabilmek için devam ediyor. 

EĞLENCE 26.03.2020, 16:45 26.03.2020, 19:22 Sema Topbaş
Zuhal Topal’la Sofrada 26 Mart 2020 günün puanlaması

Hafta içi her gün FOX TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’la Sofrada’da lezzet yarışı devam ediyor. Hafta içi her gün yepyeni yarışmacılar haftanın ödülü olan 10 bin liralık ödüle sahip olmak için kıyasıya rekabet gösterirken en heyecanlı en büyük mücadele en yüksek puanları alabilmek için devam ediyor.  Zuhal Topal’la Sofrada’nın 26 Mart 2020 Perşembe günü yarışmacısı Hasret Hanım oldu. İddialı olduğunu söyleyen ve farklı bir menüyle rakip kayınvalidelerin karşısına çıkan Hasret Hanım buğun kaç puan aldı? Hasret hanımın menüsü rakip kayınvalideler tarafından beğenildi mi? 

banner32
Zuhal Topal’ın sunumuyla hafta içi her gün evlerinize konuk olan ve eğlenceli anlarıyla lezzetli menüleriyle sofralarınıza tat taşıyan Zuhal Topal’la Sofrada’nın 26 Mart 2020 Perşembe günü yarışmacısı Hasret Hanım oldukça iddialı bir menüyle rakip kayınvalidelerin karşısına çıktı. Dünkü bölümde sofrada oldukça sert tartışmalar yaşanırken yeni bölümde Hasret Hanımın sofrasında neler yaşandığı oldukça merak ediliyor. Peki, Zuhal Topal’la Sofrada 26 mart 2020 yeni bölümde neler yaşandı? Hasret Hanımın menüsünde neler yer aldı? Zuhal Topal’la Sofrada 26 Mart 2020 günü puanlaması nasıl oldu? Zuhal Topal gün sonunda Hasret Hanıma kaç puan aldı?

Zuhal Topal’la Sofrada 26 Mart 2020 Günün Puanlaması

Zuhal Topal’la Sofrada 26 Mart 2020 günün yarışmacısı Hasret Hanım enüsünde rakip kayınvalidelere, kelle paça çorbası, etli yaprak sarma, biber borani, ıspanaklı kiş, kaz etli tirit, bulgur pilavı, brokoli salatası ve kalburabastı sundu. Kayınvalideler dördüncü gün yarışmacısı olan Hasret'in menüsünü beğenmedi. Kayınvalideler menüsünü beğenmediği Hasret'e puanlarını verdiler. Hasret, Güneş Hanımdan 4, Nilgün Hanımdan 5, Şükran Hanımdan 6 ve Kadriye Hanımdan 6 puan aldı. Kayınvalidelerden toplamda 21 puan alan yarışmacya sunucu Zuhal Topal ise 8 puan verdi. Haftanın finaline sadece bir gün kala 26 Mart 2020 Perşembe günü yarşan ve menüsü kayınvalideler tarafından beğenilmeyen Hasret Hanım gün sonunda toplamda 29 puanın sahibi oldu.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@