Zuhal Topal’la Sofrada 28 Nisan 2020 günün puanı

FOX TV ekranlarının severek takip edilen yarışması Zuhal Topal’la Sofrada’nın yeni haftasının ikinci günü başlarken yeni hafta yarışmacılarının oldukça iddialı olduğu görülen yarışmacıları hünerlerini tek tek sergilemeye devam ediyor.

EĞLENCE 28.04.2020, 17:21 28.04.2020, 22:17 Sema Topbaş
Zuhal Topal’la Sofrada 28 Nisan 2020 günün puanı

FOX TV ekranlarının severek takip edilen yarışması Zuhal Topal’la Sofrada’nın yeni haftasının ikinci günü başlarken yeni hafta yarışmacılarının oldukça iddialı olduğu görülen yarışmacıları hünerlerini tek tek sergilemeye devam ediyor. Bugünün yarışmacısı herkes tarafından merak edilirken nasıl bir menü çıkartacağı ve yemeklerini yetiştirip yetiştiremeyeceği de oldukça merak ediliyor. Peki, Zuhal Topal’la Sofrada’nın bugün yarışacak ismi kim? Zuhal Topal’la Sofada’da bugünün puan tablosu nasıl? İşte detaylar…

Bugün Yarışan İsim Zuhal Akçelik

banner32
Zuhal Topal’la Sofrada’da yeni haftanın ikinci gününde yarışan isim Zuhal Akçelik. Zuhal Hanım 33 yaşında 13 yıllık evli ve 2 kız annesi. Mutlu bir evlilik sürdürdüğünü ve kayınvalidesi ile de aralarının oldukça iyi olduğunu söyleyen Zuhal Hanım elinin lezzetine de sonuna kadar güvendiğini ve yarışmada iddialı olduğunu söylüyor. Ayrıca Zuhal Hanım, bu haftanın birincisinin kendisi olacağından ve kayınvalidesi ile birlikte 15 bin liralık para ödülünü kazanacağından emin olduğunu söylüyor.

Zuhal Topal’la Sofrada 28 Nisan 2020 Puan Tablosu

Zuhal Topal’la Sofrada 28 Nisan 2020 Salı günü puan tablosu belli oldu. Kayınvalideler bugün yarışan Zuhal Hanımın yemeklerinin tadına baktı ve puanlarını verdi. Zuhal Hanım bugünkü menüsü ile Aysel Hanımdan 4, Saadet Hanımdan 5, Gülsüm Hanımdan 4 ve Emine Hanımdan 8 puan aldı. Gününü tamamlayan Zuhal Hanım kayınvalidelerden toplamda 21 puanın sahibi oldu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@