Zuhal Topal’la Sofrada 30 Mart 2020 Günün yarışmacısı ve puan tablosu

FOX TV ekranlarında hafta içi her gün farklı gelin ve kayınvalidelerin yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada evlerinize farklı lezzetleri en eğlenceli haliyle taşımaya devam ediyor. Birbirinden maharetli gelinlerin birbirinden farklı tarifleri ile yarıştığı programda yine yepyeni ve heyecan dolu bir hafta izleyiciyi bekliyor.

EĞLENCE 30.03.2020, 17:40 31.03.2020, 01:29 Sema Topbaş
Zuhal Topal’la Sofrada 30 Mart 2020 Günün yarışmacısı ve puan tablosu

FOX TV ekranlarında hafta içi her gün farklı gelin ve kayınvalidelerin yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada evlerinize farklı lezzetleri en eğlenceli haliyle taşımaya devam ediyor. Birbirinden maharetli gelinlerin birbirinden farklı tarifleri ile yarıştığı programda yine yepyeni ve heyecan dolu bir hafta izleyiciyi bekliyor. Zuhal Topal’ın başarılı sunumuyla ekranlara gelen ve izleyiciyi farklı tariflerle buluşturan yemek yarışması Zuhal Topal’la Sofrada yine en yeni en renkli yarışmacılarıyla yeni haftaya başlangıç yapıyor. Peki, Zuhal Topal’la Sofrada’nın yeni haftasının ilk gününde yarışan isim kim oldu? Zuhal Topal’la Sofrada 30 Mart 2020 puan tablosu nasıl oldu? İşte detaylar…

Gelin ve Kayınvalidelerin Lezzet Yarışı Devam Ediyor

Renkli ve bir o kadarda lezzetli yemekler ve harika sofra sunumlarıyla evlerinize konuk olan Zuhal Topal’la Sofrada programı yepyeni cıvıl cıvıl bir haftayla yeniden ekranlarınızda. Gelin ve kayınvalidelerin heyecan dolu lezzet mücadelesini ekrana taşıyan programda yine heyecanlı bir haftaya başlangıç yapılıyor. 

Zuhal Topal’la Sofrada 30 Mart-3 Nisan Tarihinde Yarışan İsimler

banner32
Zuhal Topal’la Sofrada 30 Mart-3 Nisan tarihleri arasında yarışacak isimler açıklandı. Programın yeni yarışmacıları, Nesrin Ağbaba-Saliha Ağbaba, Sultan Kösedağ-Şaduman Kösedağ, Gülsen Koyuncu-Meryem Koyuncu, Fatma Çibil-Fatma Çibil ve Ceyda Altan- Zeynep Altan. Haftanın ilk gününde yarışan gelin ve kayınvalide Nesrin Hanım ve Saliha Hanım oldu. Peki, 4 çocuk annesi ve Ağrılı olan Nesrin Hanım bugün rakip kayınvalidelerden kaç puan aldı?

Zuhal Topal’la Sofrada 30 Mart 2020 Nesrin Hanımın Menüsü

Zuhal Topal’la Sofrada’nın yepyeni haftasının ilk gününde yarışan isim olan Nesrin Hanım rakip kayınvalidelere, ekşi soslu pancar, balık taco, baharatlı somon şiş, Asyalı karides, nar salatası, waffle ve Türk kahvesi menüsü ile hitap edecek. Bakalım Nesrin Hanım sunduğu menüyle rakip kayınvalidelerin damak zevkine hitap edebilecek mi? Nesrin Hanım menüsüyle rakip kayınvalidelerden kaç puan alacak?

Zuhal Topal’la Sofrada 30 Mart 2020 Nesrin Hanımın Puanı

Zuhal Topal’la Sofrada 30 Mart 2020 puan tablosu açıklandı. Haftanın ilk gün yarışmacısı olan Nesrin Hanım rakip kayınvalidlerden Şaduman Hanımdan 7, Meryem Hanımdan 6, Fatma Hanımdan 5 ve Zeynep Hanımdan 5 puan aldı. Suncu Zuhal Topal Meryem Hanıma 9 puan verdi ve Nesrin Hanımın toplam puanı 32 oldu. 

Yorumlar (1)
gülcan 5 ay önce
nesrin hanım süper bir menüçıkardı tebrik ediyorumsaliha hanımın hanımefendiliği çok ayrı bir güzellik.puanlar çok düşüktü yazık..fatma hanımda bu kadar hırslı olmaz ise çok güzel olurdu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@